:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

Nejlepší čas - běh

Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Rok Čas
1.   Rajmon   Michal jr.21   Praha 5   200700:15:41
2.   Rexa   Martin34   Liberec   Sport Future201300:19:15
3.   Zajíc   Václav28   Nová Bystřice   Domorodci200700:19:40
4.   Kazda   Ondřej31   Železnice   201300:19:52
5.   Zeman   David24   Liberec   Superior Cyklofit Cycling..201600:19:53
6.   Rexa   Martin33   Liberec   Sport Future201200:19:54
7.   Zeman   David23   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:19:56
8.   Rexa   Martin35   Liberec   Sport Future Team201400:19:57
9.   Švadlenka   Jan30   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy201600:20:22
10.   Daňko   Miroslav38   Chotyne   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:20:25
11.   Zeman   David22   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201400:20:32
12.   Kukla   Filip29   Praha 10   Žabérkovi hoši200600:20:46
13.   Zeman   David19   Liberec   SCOTT201100:20:53
14.   Zeman   David21   Liberec   CYKLOFIT LIBEREC201300:21:09
15.   Švadlenka   Jan29   Kosmonosy   rychta Kosmonosy201500:21:27
16.   Nushart   Tomáš17   Praha   Vitamin E201200:21:28
17.   Novotný   Pavel39   Mladá Boleslav   KAPOUN TEAM201100:21:32
18.   Novotný   Pavel41   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201300:21:35
19.   Kubeš   Jan32   Liberec   Sport Future201200:21:41
20.   Kurzveil   Jiří35   Mnichovo Hradiště   Triatlon Mladá Boleslav201600:21:43
21.   Suchánek   Miloslav39   Liberec   Sport Future201300:21:46
22.   Urbánek   Jiří34   Borohrádek   Splašená Lokomotiva201000:21:57
23.   Piskáček   Pavel28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200900:22:00
24.   Václav   Radek40   Kněžmost   BMC201200:22:01
25.   Malátek   Antonín38   Pardubice   Pardubice201500:22:07
26.   Kubešová   Petra21     SK Depka201200:22:08
27.   Nosek   Pavel25   Mladá Boleslav   200900:22:09
28.   Zeman   David20   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201200:22:10
29.   Zahula   Vít19   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky200900:22:10
30.   Piskáček   Pavel29   Jablonec n/Nisou   Haven B201000:22:16
31.   Kotouč   Petr35   Všestary   200800:22:18
32.   Čihák   Michal42   Doudleby nad Orlicí   201600:22:18
33.   Piskáček   Pavel27   Jablonec n/Nisou   Vrtule200800:22:23
34.   Karpíšek   Roman29     Haven B201000:22:35
35.   Macháček   Antonín34   Praha 3   201100:22:37
36.   Kovář   Luboš43   Brno   KAPCZky201400:22:40
37.   Kovář   Luboš40   Brno   KAPCZka201100:22:40
38.   Mlčoch   Bedřich21   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:22:41
39.   Beránek   Petr30   Liberec   B TEAM201100:22:43
40.   Tajč   Jan48   Slaný   Sokol Podlazky201600:22:43
41.   Václav   Radek39   Kněžmost   KAPOUN TEAM201100:22:44
42.   Tuž   Jaroslav41   Liberec   Vrtule201000:22:45
43.   Jakoubek   Lukáš19   Praha   Vitamin E201200:22:45
44.   Toulec   Jan28   Praha 6   Rychlí šneci200400:22:49
45.   Franc   Petr41   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:22:51
46.   Kovář   Luboš41   Brno   KAPCZky201200:22:52
47.   Kovář   Luboš42   Brno   KAPCZky201300:22:54
48.   Šťastný   Michal26     KAPOUN TEAM201100:22:54
49.   Karger   Vít43   Kolín   SCP Pardubice201600:22:56
50.   Mittner   Leoš41   Pardubice - Svítkov   BMC201200:22:57
51.   Kotouč   Petr39   Všestary   Dřevák Všestary201200:22:58
52.   Kubešová   Petra20     Depka UhŘinĚves201100:22:59
53.   Kovář   Luboš39   Brno   KAPCZky201000:23:00
54.   Toulec   Jan30   Praha 8   200600:23:00
55.   Vegricht   Vladimír30   Praha 3   PK Triton A200900:23:01
56.   Rolný   David34   Liberec   B TEAM201100:23:02
57.   Sokol   Zbyněk24     201500:23:04
58.   Holý   Luděk43   Praha 9   SK H.O.P.201300:23:05
59.   Michálková   Lenka28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200900:23:05
60.   Kubeš   Jan34   Liberec   Sport Future Team201400:23:09
61.   Kotouč   Petr36   Všestary   200900:23:09
62.   Holý   Luděk42   Praha 9   SK H.O.P.201200:23:10
63.   Mittner   Leoš43   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci201400:23:11
64.   Jachno   Lukáš18   Jindřichův Hradec   200600:23:11
65.   Holý   Luděk36   Praha 9   SK H.O.P.200600:23:11
66.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.201000:23:12
67.   Markup   Jan30   Praha   Žabérkovi hoši200600:23:14
68.   Malátek   Antonín39   Pardubice   201600:23:14
69.   Mittner   Leoš42   Mladá Boleslav   triathlon team Borcy201300:23:16
70.   Kurzveil   Jiří34   Mnichovo Hradiště   KKL201500:23:18
71.   Suchánek   Miloslav41   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:23:19
72.   Mittner   Leoš45   Mladá Boleslav   Sokol Podlazky201600:23:20
73.   Buriánek   Vojtěch36   Jablonec n/Nisou   Haven201400:23:22
74.   Kažmír   Roman34   Mladá Boleslav   200900:23:22
75.   Nosek   Pavel26   Mladá Boleslav   201000:23:23
76.   Jedlička   Michal32     Floor201200:23:23
77.   Tuž   Jaroslav46   Liberec   Sport Future/ KTA201500:23:24
78.   Chlumský   Marek25   Praha   Vitamin E201200:23:28
79.   Brzák   Milan40   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201300:23:28
80.   Tajč   Jan39   Slaný   200700:23:28
81.   Kubeš   Jan31   Liberec   Sport Future201100:23:29
82.   Poláček   Martin19   Praha   Sk B201200:23:30
83.   Brzák   Milan39   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201200:23:31
84.   Rolný   David33   Liberec   Vrtule201000:23:32
85.   Holý   Luděk34   Praha 9   Rychlí šneci200400:23:35
86.   Kubát   David33   Liberec   Sport Future201200:23:37
87.   Šťastný   Michal30     Šlégl tým201500:23:37
88.   Pinta   Martin45   Turnov   GARDA201300:23:38
89.   Zadražil   Filip15   Jablonec n/Nisou   TJ Bižuterie Jablonec201300:23:41
90.   Tuž   Jaroslav45   Liberec   Bazén Liberec201400:23:42
91.   Kotouč   Petr41   Všestary   JAROJA ROYAL201400:23:43
92.   Holý   Luděk44   Praha 9   SK H.O.P.201400:23:45
93.   Novák   Petr34   Stráž nad Nisou   200600:23:46
94.   Bartoň   Luděk45   Praha 10   Depka UhŘinĚves201100:23:47
95.   Kotouč   Petr40   Všestary   201300:23:49
96.   Knížek   Tomáš31   Praha 5   Smrťákova parta200700:23:49
97.   Kébl   Karel45   Bukovno   Poslední mohykán A201300:23:49
98.   Novák   Petr37   Stráž nad Nisou   Lakomé Barky200900:23:52
99.   Bonhard   Tomáš50   Kosmonosy   Triatlon Ml. Boleslav B201400:23:52
100.   Kotouč   Petr42   Všestary   TT Tálín201500:23:53
101.   Kotlarski   Marcin23   Praha   AAA Bohem201200:23:54
102.   Čihák   Michal40   Doudleby nad Orlicí   MATRA A201400:23:54
103.   Tuž   Jaroslav44   Liberec   Bazén Liberec201300:23:58
104.   Holý   Luděk35   Praha 9   SK H.O.P.200500:23:59
105.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   201100:24:00
106.   Voříšek   Jan25   Praha 6   PK Triton A200900:24:02
107.   Knotek   Michal30     bukovina team201500:24:03
108.   Michálková   Lenka29   Jablonec n/Nisou   Haven B201000:24:05
109.   Brzák   Milan36   Chlumec n/Cidlinou   200900:24:06
110.   Kovář   Luboš38   Brno   KAPCZky200900:24:06
111.   Urbánek   Jiří33   Borohrádek   200900:24:06
112.   Holý   Luděk46   Praha 9   SK H.O.P.201600:24:06
113.   Kolín   Jaroslav44   Kosmonosy   Triatlon Mladá Boleslav201600:24:08
114.   Brzák   Milan38   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201100:24:08
115.   Bonhard   Tomáš49   Kosmonosy   Sport Future201300:24:11
116.   Hons   Michal33   Jablonec n/Nisou   201000:24:12
117.   Kébl   Karel46   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:24:13
118.   Nový   Pavel39   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201600:24:14
119.   Fröhlich   Jakub30   Praha 6   PK Triton200800:24:14
120.   Fröhlich   Jakub29   Praha 6   Dejvičáci200700:24:16
121.   Václav   Radek38   Kněžmost   KAPOUN TEAM201000:24:16
122.   Vegricht   Vladimír34   Praha 3   PK Triton A201300:24:16
123.   Jordán   Daniel18   Mimoň   yolo Ostrava201500:24:17
124.   Teplý   Ondřej31     200900:24:18
125.   Šlégl   Martin46   Kosmonosy   Šlégl tým201500:24:20
126.   Šrubař   Michal33   Líbeznice   Smrťákova parta200700:24:20
127.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   201000:24:21
128.   Rolný   David31   Liberec   Vrtule200800:24:22
129.   Šimek   Matouš      Ulambátár200700:24:22
130.   Holý   Luděk38   Praha 9   SK H.O.P.200800:24:22
131.   Holý   Luděk33   Praha 9   200300:24:23
132.   Soukup   Petr47   Turnov   GARDA201300:24:23
133.   Šlégl   Martin47   Kosmonosy   Sokol Podlazky201600:24:24
134.   Kárníková   Kateřina24   Liberec   Sport Future/ KTA201500:24:26
135.   Poláček   Martin22   Praha   Zaklínači201500:24:29
136.   Drábek   Tomáš33   Praha 5   UniCredit Bike Team201100:24:31
137.   Pánek   Miroslav29   Číměř   200300:24:34
138.   Kolín   Jaroslav40   Kosmonosy   BMC201200:24:35
139.   Kébl   Karel47   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:24:37
140.   Fröhlich   Jakub28   Praha 6   Světáci200600:24:38
141.   Havránek   Oldřich32   Dlouhý most   SK Tribejk201100:24:39
142.   Holý   Luděk45   Praha 9   SK H.O.P.201500:24:40
143.   Malátek   Antonín37   Pardubice   201400:24:43
144.   Havelcová   Blanka31   Liberec   Sport Future201200:24:43
145.   Polák   Miloš28   Praha 4   HK. DC200700:24:44
146.   Bulířová   Kamila34   Praha   B TEAM201100:24:45
147.   Nový   Pavel38   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:24:46
148.   Novák   Jan42   Praha 10   Ztracenka201100:24:46
149.   Kolín   Jaroslav42   Kosmonosy   Triatlon team Borci201400:24:49
150.   Podhajský   Petr33     201100:24:49
151.   Kotouč   Petr34   Všestary   200700:24:51
152.   Bulíř   Petr33   Liberec   Vrtule200900:24:51
153.   Šrubař   Michal34   Líbeznice   200800:24:53
154.   Pánek   Miroslav31   Číměř   200500:24:54
155.   Malátek   Antonín35   Pardubice   MATRA201200:24:55
156.   Bulíř   Petr35   Liberec   B TEAM201100:24:55
157.   Novák   Jan43   Praha 10   SK H.O.P.201200:24:55
158.   Polák   Miloš29   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200800:24:56
159.   Hrdlička   Jiří33   Jindřichův Hradec   FC Kačleh200700:24:58
160.   Růžek   Adam25   Praha   Druidi201500:24:58
161.   Novák   Tomáš41   Průhonice   SPMD200600:24:59
162.   Fröhlich   Jakub33   Praha 6   PK Triton201100:25:01
163.   Trilčová   Jana27   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200800:25:01
164.   Svěráková   Dáša25   Praha 6   Mokrý záda200400:25:02
165.   Brzák   Milan37   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:25:02
166.   Kadlec   Kamil34   Nová Bystřice   Domorodci200600:25:02
167.   Beránek   Petr29   Liberec   Vrtule201000:25:02
168.   Havelcová   Blanka32   Liberec   Sport Future201300:25:02
169.   Kisugite   Martin18   Praha   Vitamin E201200:25:05
170.   Čížek   Radovan46   Ejpovice   Želvy201600:25:05
171.   Novák   Tomáš47   Průhonice   Pruho201200:25:05
172.   Voříšek   Jan27   Praha 6   PK Triton201100:25:06
173.   Čihák   Pavel23   Praha   Druidi201500:25:06
174.   Urban   Jancsi32   Praha 6   PK Triton B200800:25:07
175.   Kolín   Jaroslav43   Kosmonosy   ROSTE TO201500:25:07
176.   Pánek   Miroslav32   Číměř   Domorodci200600:25:09
177.   Hons   Michal37   Jablonec n/Nisou   Haven201400:25:11
178.   Novák   Jan39   Praha 10   200800:25:12
179.   Bartoň   Luděk44   Praha 10   Depka Uhříněves201000:25:13
180.   Čihák   Petr38   Praha 3   201300:25:14
181.   Havránek   Oldřich30   Hradec Králové   Vrtule200900:25:14
182.   Hejl   Stanislav28   Horní Bukovina   201400:25:15
183.   Kurzveil   Jiří33   Mnichovo Hradiště   201400:25:16
184.   Říha   Milan47   Praha 8   Depka UhŘinĚves201100:25:17
185.   Novák   Jan44   Praha 10   SK H.O.P.201300:25:18
186.   Arnaud   Gillet33   Praha   Lenochodi201000:25:18
187.   Zábrodský   Radek32   Praha 9   Kajmani A200500:25:18
188.   Dostálová   Sabina22   Praha   PK Triton A201200:25:19
189.   Čihák   Petr34   Praha 9   200900:25:19
190.   Čihák   Petr45   Praha 9   MATRA201200:25:20
191.   Lišková   Adéla32   Praha 6   Soboli z Tacomy200800:25:20
192.   Matuška   Ondřej38   Praha   201300:25:20
193.   Tůma   Pavel31   Praha 5   200700:25:20
194.   Kurzveil   Jiří32   Mnichovo Hradiště   201300:25:21
195.   Kišš   Štěpán21   Halže   Sport Future201100:25:22
196.   Trojan   Přemysl43   Constantia, S. Africa   VOB Cape Town201100:25:24
197.   Vegricht   Vladimír29   Praha 3   PK Triton200800:25:25
198.   Hluchý   Marek23   Praha   Vitamin E201200:25:26
199.   Kohout   Libor35   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM201100:25:26
200.   Skala   Tomáš15   Praha 4   200900:25:27
201.   Říha   Milan46   Praha 8   Depka Uhříněves201000:25:27
202.   Vegricht   Vladimír31   Praha 3   PK Triton201000:25:28
203.   Macola   Jan32     SK Tribejk201100:25:29
204.   Nouza   Jan56   Liberec   201300:25:29
205.   Říha   Milan48   Praha 8   Depka201200:25:30
206.   Ptáček   František18     Sk B201200:25:31
207.   Harant   Petr32   Sobotka   201500:25:32
208.   Novák   Lukáš13     Lakomé Barky200900:25:32
209.   Sekera   Jiří43   Čelákovice   Domorodci200700:25:34
210.   Šlégl   Jiří24   Kosmonosy   Sokol Podlazky201600:25:35
211.   Kozák   Ondřej22   Praha   Dělovka201200:25:35
212.   Kárníková   Kateřina23   Liberec   Sport Future Team201400:25:36
213.   Vegricht   Vladimír33   Praha 3   PK Triton A201200:25:36
214.   Novotný   Pavel42   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:25:37
215.   Kažmír   Roman35   Mladá Boleslav   201000:25:39
216.   Vegricht   Vladimír32   Praha 3   PK Triton B201100:25:40
217.   Beneš   Radek46   Jabkenice   Sport Future Team201400:25:41
218.   Čihák   Pavel20   Praha   Sk B201200:25:42
219.   Rybyšar   Ladislav30   Pardubice   Pardubice201600:25:42
220.   Harant   Petr33   Sobotka   Bukovina team201600:25:43
221.   Vegricht   Vladimír36   Praha 3   PK TRITON A201500:25:43
222.   Schuller   Ondřej19   Praha   Sk B201200:25:44
223.   Nouza   Jan57   Liberec   201400:25:44
224.   Čihák   Petr41   Praha 3   MATRA201600:25:45
225.   Fara   Jan29     Poslední mohykán B201300:25:46
226.   Havelcová   Blanka33   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201400:25:47
227.   Beneš   Radek42     KAPOUN TEAM201000:25:47
228.   Jachno   Lukáš17   Jindřichův Hradec   200500:25:51
229.   Matuška   Ondřej37   Praha   MATRA201200:25:52
230.   Novák   Jan37   Praha 10   200600:25:52
231.   Kasík   Jakub35   Praha 2   Sport Future201300:25:52
232.   Vladíková   Petra31   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200800:25:53
233.   Havlis   Václav57   Jindřichův Hradec   Domorodci200600:25:53
234.   Kamas   Michal23   Nová Bystřice   Vojtěši200700:25:54
235.   Novák   Jan40   Praha 10   Lenochodi200900:25:55
236.   Uzlík   Václav29   Praha 11   Hustokrutostřelci201100:25:55
237.   Matuška   Ondřej39   Praha   MATRA A201400:25:56
238.   Špitálník   Michal33   Praha 9   200700:25:56
239.   Uzlík   Václav31   Praha 11   Hustokrutostřelci201300:25:57
240.   Liška   Lukáš28   Praha 6   Soboly z Tacomy200400:25:57
241.   Leč   Dušan30   Mladá Boleslav   201100:25:59
242.   Krejčí   Daniel34   Šestajovice   Potáčovi vnuci200500:26:00
243.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.200900:26:01
244.   Novák   Tomáš46   Průhonice   201100:26:01
245.   Hložek   Jan27   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201100:26:01
246.   Kučera   Petr34   Č. Budějovice   Pražáci200600:26:02
247.   Fiala   Jaroslav42   Nová Bystřice   Domorodci200600:26:02
248.   Dědic   Roman38   Praha 8   201200:26:04
249.   Krejčí   Daniel35   Šestajovice   200600:26:04
250.   Havránek   Oldřich29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři200800:26:04
251.   Novák   Jan41   Praha 10   Ztracenka201000:26:05
252.   Bonhard   Tomáš48   Kosmonosy   Sport Future201200:26:06
253.   Říha   Milan49   Praha 8   Depka Uhřiněves201300:26:06
254.   Dragoun   Radek43   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201300:26:06
255.   Bureš   Ondřej24   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B200900:26:08
256.   Havlis   Václav56   Jindřichův Hradec   200500:26:08
257.   Novák   Tomáš45   Průhonice   Svišti201000:26:09
258.   Novák   Jan38   Praha 10   200700:26:10
259.   Macháček   Antonín33   Praha 3   Lenochodi201000:26:11
260.   Šimek   Martin19   Praha   Floor201200:26:13
261.   Šimek   David19   Praha   Zaklínači201500:26:13
262.   Ptáček   Vincenc15     201200:26:16
263.   Jachno   Lukáš15   Jindřichův Hradec   200300:26:16
264.   Hejl   Stanislav30   Horní Bukovina   Bukovina team201600:26:19
265.   Hlínová   Jaroslava34   Praha 4   JAROJA ROYAL201400:26:19
266.   Beránek   Petr28   Liberec   200900:26:19
267.   Novotný   Pavel44   Mladá Boleslav   201600:26:19
268.   Herčík   Tomáš24   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:26:20
269.   Neveselý   David31   Praha 9   200700:26:21
270.   Sova   Jiří31   Dobrovíz   PK TRITON A201500:26:21
271.   Marešová   Blanka32   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201200:26:21
272.   Kadlec   Kamil35   Nová Bystřice   Domorodci200700:26:22
273.   Novák   Ondřej33   Praha 3   PK Triton B201100:26:22
274.   Fiala   Jaroslav43   Nová Bystřice   Domorodci200700:26:22
275.   Štecha   Lukáš17   Dobrovice   TERKA TEAM201400:26:22
276.   Hložek   Jan28   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201200:26:23
277.   Hejl   Stanislav27   Horní Bukovina   201300:26:24
278.   Burda   Tomáš24   Horní Bukovina   bukovina team201500:26:26
279.   Jirička   Miloš40   Špindlerův Mlýn   201500:26:26
280.   Vegricht   Vladimír27   Praha 3   Světáci200600:26:26
281.   Vosyka   Marek34   Liberec   SK Tribejk201000:26:28
282.   Kasík   Jakub36   Praha 2   Sport Future Team201400:26:28
283.   Urban   Jancsi37   Praha   PK Triton A201300:26:29
284.   Holý   Luděk32   Praha 9   200200:26:36
285.   Šusta   Jan28   Hradec Králové   HK. DC200700:26:38
286.   Pouzar   Luboš29   Číměř   200300:26:38
287.   Dragoun   Radek45   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:26:39
288.   Neveselý   David29   Brno   Soboly z Tacomy200500:26:39
289.   Liška   Lukáš30   Praha 6   Soboly z Tacomy200600:26:39
290.   Hroboň   Pavel42   Průhonice   Svišti201000:26:40
291.   Mandík   Radek18   Praha   Zaklínači201500:26:40
292.   Knápek   Jan36   Mladá Boleslav   Johnyho šlapky201600:26:41
293.   Voříšek   Jan26   Praha 6   PK Triton201000:26:42
294.   Bezpalec   David18     Zaklínači201500:26:43
295.   Beránek   Petr 27   Liberec   Vrtule200800:26:44
296.   Sameš   Jiří17   Mnichovo Hradiště   Mnichovo Hradiště201300:26:44
297.   Leč   Dušan29   Mladá Boleslav   201000:26:45
298.   Bednář   Jiří32   Praha   PK Triton A201200:26:46
299.   Zavadil   Pavel42   Praha 4   SPMD200600:26:46
300.   Raška   Marek36   Praha 5   Smrťákova parta200700:26:46
301.   Dragoun   Michal17   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201300:26:46
302.   Košík   Martin28   Praha 7   200300:26:46
303.   Havránek   Oldřich28   Praha 5 - Smíchov   200700:26:48
304.   Čihák   Petr33   Praha 9   Soboli z Tacomy200800:26:49
305.   Hanajová   Jana28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200900:26:49
306.   Štochlová   Eliška27   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy201600:26:51
307.   Urban   Jancsi33   Praha   PK Triton A200900:26:53
308.   Liška   Lukáš32   Praha 6   Soboli z Tacomy200800:26:55
309.   Dragoun   Radek42   Mladá Boleslav   201200:26:56
310.   Šutko   David20   Praha   Sk B201200:26:57
311.   Janů   Lukáš29   Praha   Floor201200:26:58
312.   Schejbal   Ladislav50   Mladá Boleslav   TERKA TEAM201400:27:01
313.   Říha   Milan45   Praha 8   200900:27:01
314.   Novák   Jan45   Praha 10   SK H.O.P.201400:27:02
315.   Dragoun   Radek46   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201600:27:04
316.   Havlíček   Dušan36   Pardubice   201200:27:04
317.   Šigut   Kryštof28   Ostrava   PK Triton B201200:27:04
318.   Knápek   Jan35   Mladá Boleslav   KKL201500:27:06
319.   Hrdličková   Nela19     201000:27:07
320.   Lácha   Tomáš28   Praha 6   Dejvičáci200700:27:09
321.   Košík   Martin29   Praha 7   Kajmani A200400:27:10
322.   Šindler   David33   Praha 9 - Kyje   200300:27:11
323.   Hroboň   Josef14   Průhonice   Svišti201000:27:11
324.   Bureš   Ondřej26   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B201100:27:12
325.   Zummer   Ondřej41   Turnov   GARDA201300:27:12
326.   Kadlec   Martin32   Blatná   Hustokrutostřelci201400:27:12
327.   Kohout   Libor36   Bakov nad Jizerou   BMC201200:27:12
328.   Haas   Antonín37   Praha 7   Potkol201100:27:14
329.   Zlámal   Aleš40   Kosmonosy   Josyma-Tomíno201200:27:15
330.   Fiala   Lukáš17   Nová Bystřice   200400:27:16
331.   Sameš   Jiří19   Mnichovo Hradiště   bukovina team201500:27:17
332.   Kasík   Jakub33   Praha 2   Sport Future201100:27:18
333.   Šetka   Jiří47   Stráž nad Nežárkou   Vojtěši200700:27:18
334.   Fröhlich   Jakub27   Praha 6   200500:27:19
335.   Liška   Lukáš29   Praha 6   Soboly z Tacomy200500:27:19
336.   Princ   David    Praha   200700:27:19
337.   Zíka   Martin16   Praha 4   200300:27:19
338.   Vegricht   Vladimír35   Praha 3   PK Triton201400:27:23
339.   Dragoun   Radek44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:27:24
340.   Hrdlička   Jiří32   Jindřichův Hradec   Cifršpioni200600:27:24
341.   Šrajla   Josef31   Kobylnice   Josyma-Tomíno B201400:27:25
342.   Malinský   Michal35   Liberec   201300:27:26
343.   Jirkovský   Jaroslav39   Ústí nad Labem   Etriatlon201400:27:27
344.   Kasl   Jakub35   Praha 2   Smrťákova parta200700:27:28
345.   Stolz   Jan39   Praha 2   Accenture United201100:27:30
346.   Havránek   Oldřich31   Liberec   SK Tribejk201000:27:31
347.   Kolín   Petr41   Kosmonosy   201000:27:35
348.   Vladimírová   Veronika30   Libeř   Radost až na kost201100:27:36
349.   Urban   Jancsi36   Praha   PK Triton A201200:27:39
350.   Marešová   Blanka30   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201000:27:39
351.   Fiala   Jaroslav41   Nová Bystřice   Fialáci200500:27:40
352.   Novák   Ondřej31   Praha 3   PK Triton A200900:27:40
353.   Zahula   Jan59   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky200900:27:40
354.   Dostálová   Jana31   Praha 3   201300:27:42
355.   Kolín   Jaroslav41   Kosmonosy   triathlon team Borcy201300:27:42
356.   Dragoun   Michal18   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:27:43
357.   Dostál   Štěpán33   Praha 3   201300:27:44
358.   Kozák   Ondřej25   Praha   Šamani201500:27:45
359.   Lafek   Jirka40   Mělník   201500:27:46
360.   Chlumský   Marek28   Praha   Druidi201500:27:46
361.   Šrubař   Michal37   Líbeznice   201100:27:46
362.   Lišková   Adéla28   Praha 6   200500:27:47
363.   Zavoralová   Pavla27     Vrtule200800:27:49
364.   Kasík   Jakub37   Praha 2   Sport Future/ KTA201500:27:50
365.   Růžek   Adam22   Praha   Floor201200:27:52
366.   Novák   Jan46   Praha 10   FaK201500:27:53
367.   Novák   Ondřej32   Praha 3   PK Triton201000:27:53
368.   Kuncman   Lukáš25   Praha   Šamani201500:27:54
369.   Vegricht   Vladimír28   Praha 3   PK Triton200700:27:55
370.   Marešová   Blanka31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201100:27:55
371.   Kindl   Tomáš25   Praha   Druidi201500:27:56
372.   Suchý   Petr35   Všestary   200800:27:56
373.   Polák   Miloš32   Praha 4   SK Tribejk201100:27:57
374.   Bareš   František48   Praha 4   200600:27:57
375.   Zlámal   Aleš41   Kosmonosy   Josyma-Tomíno I201300:27:58
376.   Knížek   Tomáš32   Praha 5   Smrťákova parta200800:27:58
377.   Kohout   Libor37   Bakov nad Jizerou   Poslední mohykán B201300:27:58
378.   Bagin   Vojtěch22   Praha   Druidi201500:28:00
379.   Lafek   Jirka38   Mělník   201300:28:01
380.   Hrdlička   Jiří31   Jindřichův Hradec   200500:28:03
381.   Urban   Jancsi31   Praha 6   Dejvičáci200700:28:04
382.   Bureš   Ondřej23   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B200800:28:07
383.   Novák   Jan47   Praha 10   SK H.O.P.201600:28:08
384.   Rajmon   Michal46   Praha 5   200800:28:09
385.   Fiala   Lukáš19   Nová Bystřice   Domorodci200600:28:09
386.   Sekera   Jiří42   Čelákovice   200600:28:10
387.   Kadlec   Martin28   Blatná   Hustokrutostřelci 1201000:28:11
388.   Souček   Ondřej30   Praha 6   Žabiaci200700:28:11
389.   Zlámal   Aleš37   Kosmonosy   200900:28:12
390.   Jež   Marek27   Praha   PK Triton B201100:28:12
391.   Uzlík   Václav28   Praha 11   Hustokrutostřelci 2201000:28:12
392.   Zeman   Tomáš19   Praha   Dělovka201200:28:15
393.   Machová   Jaroslava29   Praha 4   200900:28:18
394.   Sameš   Jiří18   Mnichovo Hradiště   Sammer Team201400:28:20
395.   Bureš   Ondřej30   Praha 6 - Vokovice   PK TRITON B201500:28:20
396.   Machálek   Richard34   Praha 9   Radost až na kost201100:28:21
397.   Kuncman   Lukáš22   Praha   Dělovka201200:28:21
398.   Macková   Eva29   Praha 6   PK Triton200800:28:23
399.   Novotný   Lukáš37   Kadaň   Hustokrutostřelci201300:28:23
400.   Vladíková   Petra30   Praha 4   HK. DC200700:28:24
401.   Tribula   Marek31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 1201000:28:26
402.   Hejnák   Zdeněk37   Praha 5   PK TRITON B201500:28:27
403.   Hložek   Jan26   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201000:28:28
404.   Štecha   Lukáš44   Dobrovice   triathlon team Borcy201300:28:28
405.   Němec   Václav39   Pardubice   201200:28:28
406.   Němec   Václav43   Pardubice   Pardubice201600:28:28
407.   Raška   Marek35   Praha 5   200600:28:31
408.   Gizela   Marek43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno II201300:28:34
409.   Jakšič   Milan17   Praha   Céčka201200:28:34
410.   Dragoun   Michal19   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:28:34
411.   Kubová   Michaela40     201600:28:35
412.   Nováková   Kateřina39   Průhonice   SPMD200600:28:36
413.   Kohout   Libor34   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM201000:28:37
414.   Pánek   Jindřich24   Číměř   200300:28:38
415.   Hejnák   Zdeněk35   Praha 5   PK Triton B201300:28:38
416.   Hanajová   Kateřina30   Jablonec n/Nisou   Haven201400:28:40
417.   Štěpánek   Libor36     Sokol Podlazky201600:28:40
418.   Frydryšek   Luděk33     Lenochodi201000:28:41
419.   Vyhnálek   Petr40   Mratín   200800:28:41
420.   Čapek   Roman28   Semčice   Josyma-Tomíno II201300:28:41
421.   Hněvkovský   Jan23   Praha   Dělovka201200:28:41
422.   Herčík   Tomáš25   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201100:28:41
423.   Zlámal   Aleš44   Kosmonosy   Tomíno201600:28:42
424.   Zlámal   Aleš38   Kosmonosy   201000:28:42
425.   Fiala   Lukáš18   Nová Bystřice   Fialáci200500:28:42
426.   Kažmír   Roman41   Mladá Boleslav   KUvajt201600:28:42
427.   Zábrodský   Radek31   Praha 9   Kajmani B200400:28:43
428.   Zoral   Filip22     201000:28:44
429.   Zlámal   Aleš39   Kosmonosy   201100:28:45
430.   Burda   Tomáš35   Horní Bukovina   Bukovina team201200:28:46
431.   Dostál   Štěpán34   Praha 3   Haven201400:28:47
432.   Zeman   Vladimír52   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201200:28:48
433.   Toman   Jiří15     PK TRITON B201500:28:51
434.   Haas   Antonín38   Praha 7   Potkol201200:28:54
435.   Němec   Václav38   Pardubice   201100:28:54
436.   Kůna   Jakub28   Mělník   TT Tálín201500:28:56
437.   Zíka   Martin18   Praha 4   200500:28:57
438.   Horal   Filip17   Jindřichův Hradec   200200:28:59
439.   Bím   Jiří42   Mladá Boleslav   201200:28:59
440.   Vančura   Marek16   Praha 5   Ztracenka201000:29:00
441.   Sekera   Jiří41   Čelákovice   200500:29:02
442.   Zich   Antonín    Karlovy Vary   200300:29:02
443.   Konvalina   Martin36   Znojmo   FC Kačleh200700:29:02
444.   Diviš   Jiří23   Mladá Boleslav   Šlégl tým201500:29:03
445.   Fuksa   Petr22   Ledce   Josyma-Tomíno201200:29:03
446.   Vančura   Marek17   Praha 5   Ztracenka201100:29:03
447.   Hanajová   Jana29   Jablonec n/Nisou   Vrtule201000:29:04
448.   Knížek   Tomáš30   Praha 5   200600:29:06
449.   Hroboň   Pavel38   Průhonice   SPMD200600:29:09
450.   Rajmon   Michal50   Praha 5   201200:29:09
451.   Rajmon   Michal45   Praha 5   200700:29:09
452.   Štěpánek   Jan30     201000:29:13
453.   Cheben   Petr43   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:29:14
454.   Zeman   Vladimír51   Liberec   SCOTT201100:29:14
455.   Čapek   Roman29   Semčice   Josyma-Tomíno A201400:29:15
456.   Novák   Ondřej37   Praha 3   PK TRITON A201500:29:15
457.   Zvolanková   Marta28   Praha   PK Triton200700:29:18
458.   Nováková   Kateřina43   Průhonice   Svišti201000:29:19
459.   Severa   Vladimír25   Horní Žďár   200200:29:21
460.   Leč   Dušan28   Mladá Boleslav   200900:29:24
461.   Kounovský   Ondřej26   Rakovník   Haven B201000:29:24
462.   Horák   Miroslav53   Klášter Nad Jizerou   bukovina team201500:29:25
463.   Kratochvílová   Šárka30   Praha 5   Lenochodi200800:29:25
464.   Fuksa   Petr23   Ledce   Josyma-Tomíno I201300:29:26
465.   Němec   David28   Nová Bystřice   200400:29:27
466.   Sládeček   David18   Praha   Céčka201200:29:28
467.   Hlínová   Jaroslava33   Praha 4   Bůček Praha201300:29:28
468.   Souček   Ondřej29   Praha 6   Žabérkovi hoši200600:29:29
469.   Baštová   Irena30   Jindřichův Hradec   200600:29:30
470.   Bureš   Ondřej25   Praha 6 - Vokovice   PK Triton201000:29:31
471.   Kolín   Petr42   Kosmonosy   201100:29:35
472.   Kohout   Libor40   Bakov nad Jizerou   Triatlon Mladá Boleslav201600:29:35
473.   Němeček   Jan29   Katusice   201400:29:37
474.   Dvořák   Eduard33   Praha 8   Kajmani200600:29:38
475.   Zlámal   Aleš42   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A201400:29:38
476.   Trávníček   Pavel35   Heřmanův Městec   MATRA B201400:29:39
477.   Kolín   Petr47   Kosmonosy   Želvy201600:29:39
478.   Zeman   Vojtěch29   Pardubice   USK Pardubice201400:29:40
479.   Dubský   Pavel37   Kosmonosy   Josyma-Tomíno II201300:29:40
480.   Zadražil   Filip16   Jablonec n/Nisou   201400:29:41
481.   Klofáč   Karel33   Praha 2   Rychlí šneci200400:29:42
482.   Kolín   Petr43   Kosmonosy   201200:29:43
483.   Neveselý   David28   Brno   Soboly z Tacomy200400:29:43
484.   Jirkovský   Jaroslav36   Ústí nad Labem   201100:29:43
485.   Kubias   Ondřej38   Pardubice   201200:29:43
486.   Sabol   Aleš34   Praha 4   200700:29:45
487.   Beránek   Lukáš17   Jindřichův Hradec   200200:29:46
488.   Hejnák   Zdeněk32   Praha 5   PK Triton201000:29:46
489.   Šimek   Karel22     201600:29:47
490.   Havránková   Klára31   Liberec   SK Tribejk201000:29:51
491.   Zadražil   Filip13   Jablonec n/Nisou   201100:29:52
492.   Novák   Ondřej30   Praha 3   PK Triton200800:29:52
493.   Novák   Tomáš39   Průhonice   Mokrý záda200400:29:52
494.   Kubias   Ondřej39   Pardubice   201300:29:54
495.   Macková   Eva28   Praha 6   PK Triton200700:29:55
496.   Dostál   Štěpán35   Praha 3   Sport Future/ KTA201500:29:55
497.   Rajmon   Michal49   Praha 5   201100:29:59
498.   Burda   Tomáš22   Horní Bukovina   Bukovina team201300:29:59
499.   Kohout   Libor38   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B201400:29:59
500.   Novotný   Lukáš35   Kadaň   Hustokrutostřelci201100:30:01
501.   Dostálová   Barbora26   Loukov u Mni. Hrad.   Lenochodi201000:30:02
502.   Zlámal   Aleš43   Kosmonosy   Tomíno201500:30:02
503.   Herčík   Tomáš27   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201300:30:03
504.   Sabol   Aleš33   Praha 4   200600:30:03
505.   Dragoun   Michal20   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201600:30:04
506.   Bělková   Věra29   Benešov u Semil   Sportovní klub CRS201600:30:05
507.   Diviš   Jiří22   Mladá Boleslav   201400:30:06
508.   Sedláček   Jaroslav35   Praha   Prague Bikers200700:30:07
509.   Knápek   Martin30   Bakov nad Jizerou   201600:30:08
510.   Havránková   Klára32   Dlouhý most   SK Tribejk201100:30:09
511.   Novák   Tomáš26     200400:30:10
512.   Diviš   Jiří24   Mladá Boleslav   201600:30:10
513.   Novák   Ondřej36   Praha 3   PK Triton201400:30:10
514.   Beneš   Jiří34   Praha 5   Kajmani B200400:30:11
515.   Kolínová   Michaela37   Semčice   Želvy201600:30:11
516.   Nováková   Kateřina25   Praha 6   200800:30:11
517.   Jirička   Miloš39   Špindlerův Mlýn   201400:30:12
518.   Škaloudová   Simona37   Praha 8   SK H.O.P.201100:30:13
519.   Hejnák   Zdeněk31   Praha 5   PK Triton B200900:30:14
520.   Šlégl   Jiří23   Kosmonosy   Šlégl tým201500:30:15
521.   Žalud   Ladislav41     Poslední mohykán B201300:30:15
522.   Urban   Vladimír64   Mladá Boleslav   Peklo Krkonoš201400:30:15
523.   Kudibal   Radek38   London   201100:30:16
524.   Horák   Miroslav51   Klášter Nad Jizerou   Klášterec n. Jizerou201300:30:16
525.   Fiala   Jaroslav39   Nová Bystřice   200300:30:18
526.   Leč   Dušan34   Mladá Boleslav   KKL201500:30:19
527.   Hejnák   Zdeněk30   Praha 1   PK Triton B200800:30:23
528.   Hlínová   Jaroslava31   Praha 4   Bůček Praha201100:30:24
529.   Sabol   Aleš32   Praha 4   200500:30:24
530.   Bím   Jiří41   Mladá Boleslav   201100:30:25
531.   Šinfeld   Miloslav30   Praha 10   Soboly z Tacomy200500:30:27
532.   Hašek   David28   Číměř   200600:30:27
533.   Pokorný   Pavel31   Praha 4   Kajmani A200400:30:28
534.   Beneš   Jiří36   Praha 5   Kajmani200600:30:28
535.   Jachno   Lukáš16   Jindřichův Hradec   200400:30:31
536.   Urbánek   Michael66   Praha 7   200800:30:33
537.   Burda   Tomáš23   Horní Bukovina   Bukovina team201400:30:36
538.   Leč   Dušan32   Mladá Boleslav   201300:30:37
539.   Šmíd   Pavel41   Příbraz   Vojtěši200700:30:38
540.   Kudibal   Radek36   London   200900:30:39
541.   Kolín   Petr45   Kosmonosy   Triatlon team Borci201400:30:40
542.   Urbánek   Michal65   Praha 7   200700:30:40
543.   Drábik   Michal18   Číměř   200600:30:42
544.   Černá   Daniela31   Praha 6   Lenochodi201000:30:43
545.   Kmentová   Václava36     Šlechta200800:30:44
546.   Knížek   Tomáš29   Praha 5   Potáčovi vnuci200500:30:45
547.   Hejnák   Zdeněk34   Praha 5   PK Triton B201200:30:46
548.   Brož   Josef31   Praha 1   200400:30:47
549.   Čibera   Ondřej31   Praha 6   Outsiders200600:30:48
550.   Němec   Václav40   Pardubice   Pardubice201300:30:50
551.   Rosenberg   Pavel31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201000:30:51
552.   Šmídová   Anet22   Polsko   Kouzelnice201500:30:52
553.   Němec   David30   Praha 9   Pražáci200600:30:54
554.   Zíka   Jan35   Praha 6   200500:30:54
555.   Hejnák   Zdeněk36   Praha 5   PK Triton B201400:30:55
556.   Pelc   Vít45   Brno   KAPCZky201200:30:55
557.   Rybyšar   Ladislav29   Pardubice   Pardubice201500:30:55
558.   Souček   Ondřej26   Praha 6   200300:30:55
559.   Hyršl   Tomáš22   Praha   Šamani201500:30:58
560.   Jarešová   Kristýna21   Praha   Kouzelnice201500:30:59
561.   Cejnar   Petr33   Zdiby   201500:31:00
562.   Ederová   Iva48     ROSTE TO201500:31:00
563.   Zelený   Michael21   Praha   AAA Bohem201200:31:01
564.   Novák   Ondřej28   Praha 6   Světáci200600:31:02
565.   Janda   Tomáš31   Praha 6   200500:31:02
566.   Herčík   Tomáš29   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým201500:31:02
567.   Kubelová   Lenka26   Praha   PK Triton201000:31:04
568.   Dubský   Pavel38   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A201400:31:06
569.   Horák   Miroslav52   Klášter Nad Jizerou   201400:31:07
570.   Eder   Martin50     ROSTE TO201500:31:07
571.   Rajmon   Michal48   Praha 13   201000:31:07
572.   Urbánek   Michael67   Praha 7   200900:31:10
573.   Urbánek   Michal64   Praha 7   200600:31:10
574.   Pelc   Vít42   Brno   KAPCZky200900:31:11
575.   Černá   Daniela30   Praha 6   Lenochodi200900:31:11
576.   Skala   Tomáš16   Praha 4   201000:31:12
577.   Dvořák   Eduard32   Praha 3   Kajmani A200500:31:12
578.   Kubias   Ondřej40   Pardubice   201400:31:15
579.   Rajmon   Michal51   Praha 13   201300:31:15
580.   Milfait   Romana33   Dolní Břežany   Smrťákova parta200800:31:16
581.   Klofáč   Karel32   Praha 2   200300:31:19
582.   Bláha   Jan29   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy201600:31:20
583.   Milfait   Romana32   Dolní Břežany   Smrťákova parta200700:31:21
584.   Jeřábek   Stanislav36   Heřmanův Městec   201600:31:22
585.   Bím   Jiří44   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci201400:31:27
586.   Trávníček   Pavel36   Heřmanův Městec   201500:31:28
587.   Vyhnálek   Petr36   Líbeznice   200400:31:29
588.   Moša   Jan17   Čížkovice   MATRA201600:31:29
589.   Nouza   Jan55   Liberec   201200:31:30
590.   Novák   Jiří64   Praha 6   200900:31:32
591.   Hlínová   Jaroslava35   Praha 4   TT Tálín201500:31:32
592.   Bureš   Ondřej29   Praha 6 - Vokovice   PK Triton201400:31:33
593.   Kubelová   Lenka27   Praha   PK Triton201100:31:33
594.   Šmejkal   Ondřej27   Praha 8   200900:31:33
595.   Šmejkal   Ondřej24   Praha 8   SK HROCH200600:31:34
596.   Leč   Dušan33   Mladá Boleslav   201400:31:36
597.   Brzáková   Markéta37   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým201500:31:36
598.   Trávníček   Pavel37   Heřmanův Městec   201600:31:39
599.   Kubias   Ondřej42   Pardubice   Pardubice201600:31:40
600.   Stránský   Jaroslav33   Liberec   200900:31:42
601.   Bím   Jiří46   Mladá Boleslav   Želvy201600:31:42
602.   Kočík   Matěj32   Praha 10   Kajmani200600:31:43
603.   Rebro   Michal25   Praha   AAA Bohem201200:31:45
604.   Tomisová   Martina26   Praha   Radost až na kost201100:31:45
605.   Pokorný   Pavel32   Praha 4   Kajmani A200500:31:46
606.   Urbánek   Michal63   Praha 7   200500:31:48
607.   Rajmon   Michal44   Praha 5   200600:31:51
608.   Nováková   Linda18   Průhonice   Pruho201200:31:52
609.   Vyhnálek   Petr38   Mratín   Strejdové200600:31:54
610.   Pětníková   Radka27   Praha 9   Soboly z Tacomy200600:31:55
611.   Lněničková   Radka29   Praha 9   Soboli z Tacomy200800:31:55
612.   Trávníček   Pavel33   Heřmanův Městec   201200:31:56
613.   Technik   Jan32   Liberec   SK Tribejk201100:31:56
614.   Demeter   Marián30   Mladá Boleslav   Tomíno201500:31:58
615.   Havlíčková   Kateřina36   Pardubice   201200:32:01
616.   Kubias   Ondřej41   Pardubice   201500:32:02
617.   Hubeňáková   Kateřina29   Liberec   SK Tribejk201000:32:02
618.   Šmejkal   Ondřej26   Praha 8   Šlechta200800:32:03
619.   Jež   Marek26   Praha   201000:32:03
620.   Novák   Jiří63   Praha 6   200800:32:05
621.   Macek   Jan38   Praha 9   200700:32:05
622.   Škaloudová   Simona35   Praha 8   SK H.O.P.200900:32:06
623.   Kukla   Filip30   Praha 10   Žabiaci200700:32:06
624.   Zhof   Jiří28   Jindřichův Hradec   200200:32:07
625.   Souček   Ondřej28   Praha 6   200500:32:08
626.   Němec   Václav42   Pardubice   Pardubice201500:32:08
627.   Roflík   Ondřej34   Praha - Libuš   SK H.O.P.200500:32:08
628.   Sabol   Aleš35   Praha 4   200800:32:09
629.   Matta   Jiří28   Dobrovice   Hustokrutostřelci 1201000:32:09
630.   Brzáková   Markéta36   Chlumec n/Cidlinou   201400:32:11
631.   Mazourek   Jan38   Roudnice n/Labem   200800:32:12
632.   Urban   Jancsi38   Praha   JAROJA ROYAL201400:32:12
633.   Neveselá   Klára29   Brno   Soboly z Tacomy200500:32:13
634.   Dokoupil   Jan29   Praha 9   Lenochodi200600:32:16
635.   Dvořák   Eduard30   Praha 3   200300:32:18
636.   Hašek   David25   Číměř   200300:32:19
637.   Klofáč   Karel35   Praha 7   200600:32:20
638.   Naiman   Daniel19     201200:32:20
639.   Dubský   Pavel40   Kosmonosy   Tomíno201600:32:21
640.   Němec   Václav37   Pardubice   201000:32:21
641.   Němec   Václav41   Pardubice   201400:32:30
642.   Douděra   Jiří30     Depka201200:32:30
643.   Prášková   Markéta30   Praha 10   Depka Uhříněves201000:32:31
644.   Dvořák   Eduard31   Praha 3   Kajmani B200400:32:31
645.   Hašek   David24   Číměř   200200:32:32
646.   Lácha   Tomáš27   Praha 6   Outsiders200600:32:33
647.   Nováková   Kateřina45   Průhonice   Pruho201200:32:34
648.   Kunc   Michal40     201100:32:34
649.   Brzáková   Markéta32   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:32:36
650.   Jeřábek   Stanislav33   Heřmanův Městec   201300:32:37
651.   Kohout   Václav36   Liberec   KAPOUN TEAM201000:32:39
652.   Bláha   Jan28   Mladá Boleslav   rychta Kosmonosy201500:32:41
653.   Hejnák   Zdeněk33   Praha 5   PK Triton B201100:32:42
654.   Musil   Zdeněk37   Nová Bystřice   200700:32:42
655.   Teichman   Marek43     Pardubice201600:32:44
656.   Janoušek   Radek18   Praha 5   200600:32:44
657.   Novák   Lukáš25   Hospříz   200300:32:46
658.   Koubek   Karel39   Česká Lípa   KAPCZky201200:32:46
659.   Hanajová   Kateřina26   Jablonec n/Nisou   Haven B201000:32:47
660.   Milfait   Romana34   Praha 5 - Motol   200900:32:48
661.   Hašlar   Miroslav30   Mladá Boleslav   Bukovina team201200:32:49
662.   Jeřábek   Stanislav34   Heřmanův Městec   MATRA B201400:32:50
663.   Řápek   Zdeněk36   Praha 8   Lenochodi200900:32:51
664.   Hendrychová   Gabriela36   Cista   BMC201200:32:52
665.   Drápalová   Lenka25   Praha 4   Ulambátár200700:32:52
666.   Vosyka   Marek35   Liberec   N.A.C.O. Liberec201100:32:53
667.   Technik   Jan31   Liberec   SK Tribejk201000:32:55
668.   Zeman   Vojtěch27   Pardubice   201200:32:55
669.   Pánek   Radim28   Číměř   200300:32:57
670.   Slavíček   Roman41   Praha 4   Smrťákova parta200800:32:58
671.   Bím   Jiří40   Mladá Boleslav   201000:32:58
672.   Brzáková   Markéta35   Chlumec n/Cidlinou   201300:32:59
673.   Drličiak   Dušan28   Praha 5   Světáci200600:32:59
674.   Moša   Jan15   Čížkovice   MATRA B201400:32:59
675.   Zoufalý   Jan15   Mladá Boleslav   Zoufalci201600:33:01
676.   Kotana   Ondřej28   Kosmonosy   rychta Kosmonosy201500:33:03
677.   Novák   Jiří62   Praha 6   200700:33:06
678.   Urbánek   Michael69   Praha 7   201100:33:08
679.   Lněnička   Tomáš31   Praha 9   Soboly z Tacomy200600:33:09
680.   Pavlů   Dušan21   Praha 9   Depka Uhříněves201000:33:11
681.   Pokorná   Pavla40   Kladno   FaK201500:33:14
682.   Bureš   Michal33   Praha 4   200500:33:15
683.   Fiala   Lukáš16   Nová Bystřice   200300:33:15
684.   Zeman   Vojtěch26   Pardubice   SCOTT201100:33:16
685.   Pokorný   Pavel30   Praha 4   200300:33:16
686.   Polách   Martin25   Praha 6   Outsiders200400:33:17
687.   Zoufalý   Jan49   Mladá Boleslav   Zoufalci201600:33:18
688.   Ulrychová   Markéta21   Praha 5   PK Triton201100:33:23
689.   Heřmanová   Petra32   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy201600:33:24
690.   Macková   Eva26   Praha 6   Pražský výběr200500:33:24
691.   Veselý   Roman35   Lesonice   200700:33:25
692.   Mazourek   Jan36   Roudnice n/Labem   Cifršpioni200600:33:26
693.   Šaňák   Radek29   Praha 8   Žabérkovi hoši200600:33:27
694.   Mrázek   Jakub34     Depka UhŘinĚves201100:33:28
695.   Roflík   Ondřej42   Praha - Libuš   SK H.O.P.201300:33:30
696.   Vencel   Robin21   Aucklanad, NZ   201000:33:31
697.   Volf   Pavel28   Mladá Boleslav   201000:33:32
698.   Polách   Martin26   Praha 6   Pražský výběr200500:33:33
699.   Koubek   Karel36   Česká Lípa   KAPCZky200900:33:33
700.   Pospíšil   Tomáš47   Praha 10   Ztracenka201000:33:34
701.   Pelc   Vít44   Brno   KAPCZpe201100:33:34
702.   Dubský   Pavel39   Kosmonosy   Tomíno201500:33:35
703.   Dokoupil   Jan28   Praha 9   200500:33:35
704.   Ptáčková   Radka44     Šlégl tým201500:33:36
705.   Pospíšil   Tomáš48   Praha 10   Ztracenka201100:33:36
706.   Straka   Pavel37   Jindřichův Hradec   200400:33:38
707.   Rajmon   Michal52   Praha 13   201400:33:40
708.   Nováková   Kateřina44   Průhonice   201100:33:41
709.   Roflík   Ondřej38   Praha - Libuš   SK H.O.P.200900:33:43
710.   Dokoupil   Jan31   Praha 9   Lenochodi200800:33:44
711.   Stránský   Jaroslav32   Liberec   Vrtule200800:33:45
712.   Kudibal   Radek37   London   201000:33:47
713.   Jeřábková   Lenka26   Kamenná   Ulambátár200700:33:50
714.   Kohout   Tomáš32   Vamberk   MATRA B201400:33:52
715.   Kučerová   Klára29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři200800:33:54
716.   Rýdlová   Michaela26   Praha 4   Kajmani A200400:33:55
717.   Polák   Jan31   Praha 6   Outsiders200400:33:55
718.   Hubeňáková   Kateřina30   Liberec   SK Tribejk201100:33:56
719.   Talík   Michal30   Police nad Metují   Sport Future201200:33:57
720.   Dokoupil   Milan35   Sadská   Prague Bikers200700:33:58
721.   Suchomel   Petr21   Praha   AAA Bohem201200:33:58
722.   Čiberová   Hana27   Praha 6   Outsiders200600:33:58
723.   Kratochvílová   Šárka28   Praha 5   Lenochodi200600:33:59
724.   Burdová   Bára24   Praha   Kouzelnice201500:34:00
725.   Plechatý   Radek38   Česká Lípa   Kapcz201100:34:01
726.   Cihelková   Monika32   Praha 5   SK H.O.P.200600:34:01
727.   Šachl   Petr52   Číměř   200600:34:01
728.   Roflík   Ondřej37   Praha - Libuš   SK H.O.P.200800:34:02
729.   Ivanovová   Diana30   Říčany   PK Triton200800:34:04
730.   Kubeš   Michal32   Praha 4   Kajmani A200500:34:05
731.   Rojíček   Jiří33   Praha 6   200300:34:05
732.   Polák   Jan32   Praha 2   200500:34:05
733.   Brzáková   Markéta33   Chlumec n/Cidlinou   201100:34:07
734.   Kubiková   Nataša33   Praha 4   Žabiaci200700:34:11
735.   Zíka   Jan32   Praha 6   200200:34:12
736.   Pokorný   Pavel33   Praha 4   Kajmani200600:34:12
737.   Konečný   Martin31   Praha 6   PK Triton B200900:34:12
738.   Koubek   Karel38   Česká Lípa   KAPCZka201100:34:12
739.   Štefan   Martin42   Katusice   201500:34:14
740.   Bláha   Olda    Jindřichův Hradec   200200:34:16
741.   Drábik   Zdeněk40   Číměř   200300:34:18
742.   Dokoupil   Milan36   Sadská   200800:34:19
743.   Kohout   Tomáš33   Vamberk   201500:34:22
744.   Tomšík   Ondřej15   Mladá Boleslav   Zoufalci201600:34:24
745.   Borovec   Josef30   Praha 5   200800:34:26
746.   Milfait   Romana31   Dolní Břežany   200600:34:26
747.   Pětníková   Radka26   Praha 9   Soboly z Tacomy200500:34:26
748.   Kloubek   Vladimir46   Praha 6 - Nebušice   PK TRITON A201500:34:27
749.   Hroboňová   Jitka42   Průhonice   Svišti201000:34:28
750.   Lišková   Adéla30   Praha 6   Soboly z Tacomy200600:34:28
751.   Bučková   Jana26   Praha 4   JAROJA ROYAL201400:34:29
752.   Kratochvílová   Šárka29   Praha 5   Lenochodi200700:34:29
753.   Řápek   Zdeněk34   Praha 8   Lenochodi200700:34:33
754.   Dokoupil   Jan30   Praha 9   Lenochodi200700:34:33
755.   Klofáč   Karel31   Praha 2   200200:34:34
756.   Kučerová   Klára28   Praha 5 - Smíchov   HK. DC200700:34:37
757.   Rajmon   Michal42   Praha 5   200400:34:38
758.   Tepřík   Otakar28   Praha   PK Triton B201300:34:39
759.   Kubeš   Michal31   Praha 4   Kajmani A200400:34:41
760.   Kohout   Václav42   Liberec   Kapoun tým201600:34:41
761.   Veselý   Roman34   Lesonice   200600:34:44
762.   Benda   Jiří28   Praha 8   Lenochodi200600:34:44
763.   Šinfeld   Miloslav31   Praha 10   200600:34:45
764.   Roflík   Ondřej33   Praha - Libuš   SK H.O.P.200400:34:47
765.   Skrbková   Petra34   Praha   UniCredit Bike Team201100:34:49
766.   Roflík   Ondřej40   Praha - Libuš   SK H.O.P.201100:34:53
767.   Holubovský   David32   Praha   201400:34:54
768.   Turek   Miloš35   Mladá Boleslav   Lajdy201600:34:55
769.   Roflík   Ondřej31   Praha - Libuš   200200:34:58
770.   Koubek   Karel40   Česká Lípa   KAPCZky201300:34:58
771.   Stránský   Jaroslav35   Liberec   201100:35:00
772.   Kamenský   Milan28   Nová Bystřice   200200:35:01
773.   Hnátová   Petra19   Praha   Kouzelnice201500:35:03
774.   Škaloudová   Simona36   Praha 8   SK H.O.P.201000:35:03
775.   Beneš   Jiří35   Praha 5   Kajmani B200500:35:04
776.   Matouš   Milan28   Semily   Sportovní klub CRS201600:35:05
777.   Andres Cerezo   Juan27   Praha 5   Ulambátár200700:35:06
778.   Beránek   František28   Kobylnice   201400:35:08
779.   Činovská   Lenka31   Klecany   Lenochodi200900:35:11
780.   Rovný   Michal23   Mladá Boleslav   201300:35:16
781.   Dokoupil   Jan36   Praha 9   SK H.O.P.201300:35:16
782.   Hančl   Jan62   Praha 6   200800:35:17
783.   Rajmon   Michal53   Praha 13   201500:35:18
784.   Zíka   Jan33   Praha 6   200300:35:19
785.   Rašková   Kateřina39   Praha 5   Smrťákova parta200700:35:22
786.   Sekera   Jiří40   Čelákovice   200400:35:23
787.   Roflík   Ondřej41   Praha - Libuš   SK H.O.P.201200:35:25
788.   Drličiak   Dušan27   Praha 6   200500:35:28
789.   Buráková   Aneta39   Liberec 13   201100:35:31
790.   Sabol   Aleš31   Praha 4   Soboly z Tacomy200400:35:31
791.   Olšák   Petr22     200900:35:31
792.   Pluhař   Milan38   Praha 7   200700:35:32
793.   Šeliga   Michal29     Hustokrutostřelci201100:35:32
794.   Roflík   Ondřej32   Praha - Libuš   200300:35:33
795.   Denemark   Tomáš31   Praha 10   Kajmani B200400:35:34
796.   Peřina   Jakub29   Praha 8   Mokrý záda200400:35:36
797.   Urbánek   Michael70   Praha 7   201200:35:37
798.   Češková   Michaela36   Čejetice   ROSTE TO201500:35:37
799.   Jandura   Jaroslav36   Praha - Letňany   200400:35:41
800.   Roflík   Ondřej45   Praha - Libuš   SK H.O.P.201600:35:42
801.   Štefan   Martin41   Katusice   201400:35:45
802.   Dokoupil   Jan27   Praha 9   200400:35:47
803.   Lněnička   Tomáš33   Praha 9   200800:35:49
804.   Budín   Stanislav35   Dolní Radouň   200200:35:50
805.   Touchard   Dan    Denver, Colorado   200400:35:52
806.   Šaňák   Radek26   Praha 6   200300:35:52
807.   Přenosil   Pavel27   Třeboň   200300:35:52
808.   Novák   Jiří70   Praha 6   201500:35:58
809.   Šubrt   Jan25   Praha   Šamani201500:36:02
810.   Pospíšil   Tomáš52   Praha 10   FaK201500:36:07
811.   Novák   Jiří71   Praha 6   201600:36:09
812.   Řápek   Zdeněk35   Praha 8   Lenochodi200800:36:09
813.   Skala   Tomáš46   Praha 4   201000:36:09
814.   Pelcová   Marcela36   Brno   KAPCZpe201100:36:11
815.   Obermajer   Jan29     Šlechta200800:36:14
816.   Kovářová   Lenka42   Brno   KAPCZky201300:36:15
817.   Dvořák   Otakar43   Praha 7   Potáčovi vnuci200500:36:15
818.   Holmanová   Henrieta26   Praha 6   Pražský výběr200500:36:17
819.   Adamec   František26   Číměř   200300:36:18
820.   Chládek   Ondřej23   Mnichovo Hradiště   Bukovina team201400:36:21
821.   Kovářová   Lenka41   Brno   KAPCZky201200:36:23
822.   Pokorná   Zuzana30   Praha 8   Vrtule201000:36:24
823.   Novák   Ondřej29   Praha 3   PK Triton200700:36:29
824.   Zíka   Jan36   Praha 6   SK H.O.P.200600:36:31
825.   Konečný   Martin29   Praha 8   200700:36:32
826.   Drličiak   Dušan29   Praha 5   PK Triton200700:36:32
827.   Ivanovová   Diana31   Říčany - Pacov   PK Triton A200900:36:35
828.   Vaněk   Martin21     201500:36:38
829.   Kubeš   Michal30   Praha 4   200300:36:38
830.   Dokoupil   Jan32   Praha 9   Lenochodi200900:36:40
831.   Dokoupil   Milan31   Sadská   200300:36:46
832.   Dvořák   Otakar42   Praha 7   Mokrý záda200400:36:48
833.   Dokoupil   Milan34   Sadská   Cifršpioni200600:36:50
834.   Mazourek   Jan37   Roudnice n/Labem   200700:36:55
835.   Dokoupil   Milan32   Sadská   200400:36:56
836.   Rašková   Kateřina38   Praha 5   200600:37:03
837.   Šaňák   Radek28   Praha 5   200500:37:03
838.   Smrčka   Pavel36   Praha 5   SK H.O.P.200700:37:04
839.   Konečný   Martin30   Praha 8   PK Triton B200800:37:07
840.   Michalík   Robert39   Čelákovice   PK Triton A201300:37:13
841.   Holmanová   Henrieta25   Praha 6   Outsiders200400:37:14
842.   Kůla   Tomáš15   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I201300:37:15
843.   Rajmon   Michal43   Praha 5   Potáčovi vnuci200500:37:16
844.   Dragoun   Michal16   Mladá Boleslav   201200:37:19
845.   Kůla   Tomáš43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno201200:37:23
846.   Novotný   František60   Semčice   Josyma-Tomíno201200:37:23
847.   Kloubek   Vladimir45   Praha 6 - Nebušice   PK Triton201400:37:26
848.   Řoutil   Zdeněk21   Jihlava   200700:37:27
849.   Votava   Václav45   Číměř   200300:37:30
850.   Lněničková   Radka30   Praha 9   200900:37:34
851.   Pelcová   Marcela37   Brno   KAPCZky201200:37:37
852.   Rýdlová   Michaela28   Praha 9   Kajmani200600:37:53
853.   Schwanzer   Robert26   Praha 6   Smrťákova parta200700:37:55
854.   Tomancová   Petra43   Brno   KAPCZky201200:37:56
855.   Stolínová   Jaroslava29   Praha 10   200800:37:56
856.   Buráková   Aneta38   Liberec 13   201000:37:57
857.   Smrčka   Pavel37   Praha 5   SK H.O.P.200800:37:58
858.   Vojáček   Tomáš27   Praha   Pražský výběr200500:38:07
859.   Bureš   Michal32   Praha 4   200400:38:08
860.   Hradický   Miroslav66   Horní Bukovina   201600:38:09
861.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.201000:38:12
862.   Kůla   Tomáš42   Mladá Boleslav   201100:38:13
863.   Polách   Martin27   Praha 6   Outsiders200600:38:18
864.   Kovářová   Lenka40   Brno   KAPCZka201100:38:23
865.   Tepřík   Otakar27   Praha   PK Triton B201200:38:29
866.   Cihelková   Monika29   Praha 8   200300:38:30
867.   Adamcová   Eva28   Praha 6   Dejvičáci200700:38:34
868.   Vincourek   Ladislav29   Praha 9 - Čakovice   PK Triton B201300:38:38
869.   Kohoutová   Kateřina35   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B201400:38:38
870.   Plechatý   Radek36   Česká Lípa   KAPCZky200900:38:39
871.   Bureš   Michal31   Praha 4   200300:38:41
872.   Hronek   Lukáš36   Praha 10   Lajdy201600:38:41
873.   Skrbková   Petra30   Praha   Smrťákova parta200700:38:45
874.   Vojíková   Vanda15     201000:38:48
875.   Kamenský   Milan29   Nová Bystřice   200300:38:49
876.   Kolaříková   Markéta27   Praha 8   200200:38:50
877.   Michalík   Robert40   Čelákovice   JAROJA ROYAL201400:38:51
878.   Smrčka   Pavel38   Praha 5   SK H.O.P.200900:38:56
879.   Novotný   František62   Žerčice   Josyma-Tomíno B201400:38:57
880.   Novotná   Marie28   Žerčice   Josyma-Tomíno B201400:38:59
881.   Bílek   František38   Praha 5   Fialáci200500:38:59
882.   Pelcová   Marcela34   Brno   KAPCZky200900:38:59
883.   Denemark   Tomáš33   Praha 9   200600:38:59
884.   Bílek   František37   Praha 5   200400:39:10
885.   Kůla   Tomáš44   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I201300:39:12
886.   Zíka   Petr39   Praha 2   Strejdové200600:39:13
887.   Cihelková   Monika28   Praha 8   200200:39:18
888.   Roflík   Ondřej36   Praha - Libuš   SK H.O.P.200700:39:21
889.   Gayerová   Klára28   Praha 5   200400:39:23
890.   Kůla   Tomáš47   Mladá Boleslav   Tomíno201600:39:30
891.   Smrčka   Pavel32   Praha 5   200300:39:34
892.   Kubešová   Edita46     Depka UhŘinĚves201100:39:35
893.   Zeman   Vladimír50     201000:39:38
894.   Vender   Tomáš29   Praha 4   200400:39:45
895.   Cihelka   Jiří42   Praha 5   SK H.O.P.201200:39:46
896.   Smrčka   Pavel39   Praha 5   SK H.O.P.201000:39:49
897.   Cihelka   Jiří33   Praha 8   200300:39:50
898.   Hronek   Lukáš34   Praha 10   Utopenci201400:39:51
899.   Roflík   Ondřej35   Praha - Libuš   Cifršpioni200600:39:51
900.   Prokop   Zbyněk31   Mladá Boleslav   Lajdy201600:39:53
901.   Skrbková   Petra31   Praha   200800:39:55
902.   Roflík   Ondřej44   Praha - Libuš   SK H.O.P.201500:39:56
903.   Hradický   Miroslav62   Horní Bukovina   Horní Bukovina201200:39:57
904.   Zíka   Jan37   Praha 6   SK H.O.P.200700:40:06
905.   Vincourek   Ladislav30   Praha 9 - Čakovice   PK Triton201400:40:07
906.   Smrčka   Pavel35   Praha 5   200600:40:07
907.   Hadová   Jitka36   Byšice   201100:40:10
908.   Řoutil   Zdeněk20   Lesonice   200600:40:14
909.   Turek   Miloš33   Mladá Boleslav   Utopenci201400:40:14
910.   Cimbálek   Jan16   Praha   AAA Bohem201200:40:17
911.   Roflík   Ondřej43   Praha - Libuš   SK H.O.P.201400:40:22
912.   Hradický   Miroslav61   Horní Bukovina   201100:40:23
913.   Barták   Pavel43   Praha 5   Strejdové200600:40:28
914.   Gášek   Jakub16   Nová Bystřice   200300:40:28
915.   Hořejší   Tomáš    Praha   Prague Bikers200700:40:42
916.   Hadová   Jitka35   Byšice   201000:40:51
917.   Šimonková   Alžběta33   Praha 4 - Modřany   200800:40:56
918.   Činovská   Lenka28   Klecany   Lenochodi200600:40:58
919.   Cihelka   Jiří41   Praha 5   SK H.O.P.201100:40:59
920.   Stolínová   Jaroslava28   Praha 10   200700:40:59
921.   Šaňák   Radek30   Praha 8   Žabiaci200700:41:00
922.   Kůla   Tomáš41   Mladá Boleslav   201000:41:06
923.   Dúbravská   Pavla27   Praha 5   Depka Uhříněves201000:41:10
924.   Bureš   Michal34   Praha 4   200600:41:16
925.   Sýkora   David29   Roudnice n/Labem   Mokrý záda200400:41:17
926.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.200900:41:19
927.   Cihelka   Jiří32   Praha 8   200200:41:24
928.   Cihelka   Jiří38   Praha 5   SK H.O.P.200800:41:31
929.   Nováková   Alena31   Praha 7   FaK201500:41:32
930.   Sedláček   Radek    Jindřichův Hradec   200200:41:38
931.   Kůla   Tomáš45   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A201400:41:40
932.   Smrčka   Pavel33   Praha 5   SK H.O.P.200400:41:41
933.   Zich   Jan29   Karlovy Vary   200300:41:43
934.   Kůla   Tomáš46   Mladá Boleslav   Tomíno201500:41:45
935.   Hradický   Miroslav58   Horní Bukovina   200800:42:02
936.   Dubenský   Ondřej21   Číměř   200300:42:17
937.   Drobný   Jan25   Brno   KAPCZpe201100:42:25
938.   Ducháčková   Kateřina23   Praha 9 - Libeň   Pražáci200600:42:33
939.   Hradický   Miroslav63   Horní Bukovina   201300:42:39
940.   Hašlarová   Kateřina29   Mladá Boleslav   Bukovina team201200:42:40
941.   Roubíčková   Lenka27   Praha 8   200600:42:40
942.   Zíková   Markéta30   Praha 8   SK H.O.P.200500:42:43
943.   Zitová   Klára36   Liberec   200700:42:51
944.   Krčílková   Michaela26   Praha 8 - Karlín   Mišaka200400:42:58
945.   Kůla   Tomáš18   Mladá Boleslav   Tomíno201600:43:00
946.   Slavíková   Michaela28   Praha 5   200300:43:01
947.   Cihelka   Jiří37   Praha 5   SK H.O.P.200700:43:06
948.   Kříž   Zlatomír    Praha   FC Kačleh200700:43:08
949.   Šimonková   Alžběta32   Praha 4 - Modřany   200700:43:09
950.   Severín   David    Praha   FC Kačleh200700:43:16
951.   Poláchová   Henrieta27   Praha 6   Outsiders200600:43:16
952.   Zíková   Markéta31   Praha 8   SK H.O.P.200600:43:17
953.   Slavíková   Michaela30   Praha 5   Kajmani B200500:43:18
954.   Schejbalová   Markéta38   Mladá Boleslav   TERKA TEAM201400:43:34
955.   Hradický   Miroslav65   Horní Bukovina   201500:43:38
956.   Cihelka   Jiří35   Praha 5   SK H.O.P.200500:43:41
957.   Hradecká   Renáta26   Jindřichův Hradec   200200:44:02
958.   Severa   Pavel28   Jindřichův Hradec   200200:44:02
959.   Jandová   Gabriela26   Praha 6   200500:44:16
960.   Bílek   František36   Praha 5   200300:44:16
961.   Cimbálek   Jan19   Praha   Šamani201500:44:23
962.   Adamcová   Eva26   Praha 6   200500:44:24
963.   Bakoš   Michal21   Horní Lhota   200300:44:47
964.   Severa   Vladimír26   Horní Žďár   200300:44:49
965.   Klas   Martin27   Praha 1   SK HROCH200600:44:57
966.   Medřická   Šárka29   Praha 9   Mišaka200400:45:01
967.   Vincourek   Ladislav31   Praha 9 - Čakovice   PK TRITON A201500:45:09
968.   Bučková   Jana27   Praha 4   TT Tálín201500:45:10
969.   Kůla   Tomáš16   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A201400:45:20
970.   Hajlich   Jaroslav45     201500:45:33
971.   Kůla   Tomáš14   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno201200:45:38
972.   Kůla   Tomáš17   Mladá Boleslav   Tomíno201500:45:43
973.   Vacková   Kateřina25   Praha 3 - Žižkov   Mišaka200400:45:48
974.   Prouza   Albert41   Praha 6   200400:45:49
975.   Vodička   Štěpán28   Praha 4   200500:46:39
976.   Jandová   Gabriela25   Praha 6   Outsiders200400:46:41
977.   Košek   David56     201500:47:14
978.   Hradiský   Roman35   Horní Bukovina   Bukovina team201200:47:53
979.   Hradiský   Roman36   Horní Bukovina   Bukovina team201300:48:14
980.   Křivanec   Jakub19   Praha   Zaklínači201500:48:35
981.   Zíka   Petr37   Praha 2   200400:49:47
982.   Hellerová   Jitka26   Praha 6   Pražský výběr200500:49:54
983.   Škaloud   Petr34   Praha 8   SK H.O.P.200500:50:33
984.   Cihelka   Jiří34   Praha 5   SK H.O.P.200400:51:00
985.   Čejka   Robert34   Poděbrady   200400:51:04
986.   Bělochová   Veronika23   Praha 5   SK HROCH200600:51:04
987.   Bílek   František39   Praha 5   Pražáci200600:51:12
988.   Cihelka   Jiří36   Praha 5   Cifršpioni200600:51:44
989.   Smrčková   Alice31   Praha 5   200300:51:54
990.   Hradický   Miroslav60   Horní Bukovina   201000:52:12
991.   Kuntoš   Jakub16   Horní Bukovina   Bukovina team201300:52:21
992.   Zíka   Jan34   Praha 6   SK H.O.P.200400:53:36
993.   Hradický   Miroslav64   Horní Bukovina   201400:53:45
994.   Novák   Libor48   Praha 9   200600:53:58
995.   Míka   Zdeněk32   Praha 10   Kajmani B200500:55:19
996.   Smrčková   Alice30   Praha 5   200200:55:23
997.   Zíka   Petr36   Praha 2   200300:55:52
998.   Roflík   Ondřej39   Praha - Libuš   SK H.O.P.201001:02:12
999.   Hančl   Jan61   Praha 6   200701:26:56
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.