:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

14.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2015

Pořadí kolo
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Šlégl   Martin46   Kosmonosy   Šlégl tým00:35:38
2.   Kurzveil   Jiří34   Mnichovo Hradiště   KKL00:37:20
3.   Daňko   Miroslav38   Chotyne   SUPERIOR CYKLOFIT...00:37:39
4.   Zeman   David23   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...00:37:40
5.   Šťastný   Michal30     Šlégl tým00:37:41
6.   Šlégl   Jiří23   Kosmonosy   Šlégl tým00:38:52
7.   Tuž   Jaroslav46   Liberec   Sport Future/ KTA00:39:45
8.   Mlčoch   Bedřich21   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav00:40:59
9.   Suchánek   Miloslav41   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...00:41:02
10.   Kolín   Jaroslav43   Kosmonosy   ROSTE TO00:42:30
11.   Nový   Pavel38   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B00:42:45
12.   Švadlenka   Jan29   Kosmonosy   rychta Kosmonosy00:42:46
13.   Diviš   Jiří23   Mladá Boleslav   Šlégl tým00:42:56
14.   Franc   Petr41   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav00:43:02
15.   Kárníková   Kateřina24   Liberec   Sport Future/ KTA00:43:55
16.   Sokol   Zbyněk24     00:44:00
17.   Vegricht   Vladimír36   Praha 3   PK TRITON A00:44:04
18.   Kotouč   Petr42   Všestary   TT Tálín00:44:52
19.   Kébl   Karel47   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav00:44:53
20.   Malátek   Antonín38   Pardubice   Pardubice00:44:53
21.   Zlámal   Aleš43   Kosmonosy   Tomíno00:44:55
22.   Leč   Dušan34   Mladá Boleslav   KKL00:44:57
23.   Dragoun   Michal19   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B00:45:01
24.   Jordán   Daniel18   Mimoň   yolo Ostrava00:45:09
25.   Hlínová   Jaroslava35   Praha 4   TT Tálín00:45:14
26.   Kasík   Jakub37   Praha 2   Sport Future/ KTA00:45:43
27.   Burda   Tomáš24   Horní Bukovina   bukovina team00:45:49
28.   Dragoun   Radek45   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B00:45:54
29.   Knápek   Jan35   Mladá Boleslav   KKL00:46:10
30.   Bláha   Jan28   Mladá Boleslav   rychta Kosmonosy00:46:31
31.   Harant   Petr32   Sobotka   00:46:34
32.   Růžek   Adam25   Praha   Druidi00:46:36
33.   Kozák   Ondřej25   Praha   Šamani00:47:14
34.   Toman   Jiří15     PK TRITON B00:47:15
35.   Rybyšar   Ladislav29   Pardubice   Pardubice00:47:29
36.   Novák   Ondřej37   Praha 3   PK TRITON A00:47:29
37.   Novák   Jan46   Praha 10   FaK00:47:34
38.   Knotek   Michal30     bukovina team00:47:37
39.   Cejnar   Petr33   Zdiby   00:47:52
40.   Horák   Miroslav53   Klášter Nad Jizerou   bukovina team00:47:53
41.   Jirička   Miloš40   Špindlerův Mlýn   00:48:01
42.   Kuncman   Lukáš25   Praha   Šamani00:48:03
43.   Kůna   Jakub28   Mělník   TT Tálín00:48:49
44.   Dostál   Štěpán35   Praha 3   Sport Future/ KTA00:49:16
45.   Holý   Luděk45   Praha 9   SK H.O.P.00:49:23
46.   Němec   Václav42   Pardubice   Pardubice00:49:26
47.   Sova   Jiří31   Dobrovíz   PK TRITON A00:49:47
48.   Kloubek   Vladimir46   Praha 6 - Nebušice   PK TRITON A00:49:56
49.   Sameš   Jiří19   Mnichovo Hradiště   bukovina team00:50:05
50.   Bagin   Vojtěch22   Praha   Druidi00:50:21
51.   Trávníček   Pavel36   Heřmanův Městec   00:50:54
52.   Mittner   Leoš44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B00:50:55
53.   Novák   Jiří70   Praha 6   00:51:00
54.   Dubský   Pavel39   Kosmonosy   Tomíno00:51:12
55.   Kohout   Tomáš33   Vamberk   00:51:20
56.   Kotana   Ondřej28   Kosmonosy   rychta Kosmonosy00:51:25
57.   Bezpalec   David18     Zaklínači00:51:29
58.   Lafek   Jirka40   Mělník   00:51:33
59.   Brzáková   Markéta37   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým00:51:36
60.   Chlumský   Marek28   Praha   Druidi00:51:39
61.   Poláček   Martin22   Praha   Zaklínači00:51:40
62.   Eder   Martin50     ROSTE TO00:51:49
63.   Kindl   Tomáš25   Praha   Druidi00:51:57
64.   Herčík   Tomáš29   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým00:52:28
65.   Vaněk   Martin21     00:53:12
66.   Kůla   Tomáš46   Mladá Boleslav   Tomíno00:53:37
67.   Štefan   Martin42   Katusice   00:53:40
68.   Kubias   Ondřej41   Pardubice   00:53:40
69.   Čihák   Pavel23   Praha   Druidi00:53:49
70.   Hejnák   Zdeněk37   Praha 5   PK TRITON B00:53:57
71.   Hradický   Miroslav65   Horní Bukovina   00:54:07
72.   Demeter   Marián30   Mladá Boleslav   Tomíno00:54:10
73.   Šimek   David19   Praha   Zaklínači00:55:01
74.   Rajmon   Michal53   Praha 13   00:55:29
75.   Pospíšil   Tomáš52   Praha 10   FaK00:55:34
76.   Hyršl   Tomáš22   Praha   Šamani00:55:48
77.   Jarešová   Kristýna21   Praha   Kouzelnice00:57:55
78.   Šmídová   Anet22   Polsko   Kouzelnice00:57:59
79.   Ptáčková   Radka44     Šlégl tým00:58:35
80.   Ederová   Iva48     ROSTE TO00:58:39
81.   Hnátová   Petra19   Praha   Kouzelnice00:59:32
82.   Češková   Michaela36   Čejetice   ROSTE TO00:59:43
83.   Kůla   Tomáš17   Mladá Boleslav   Tomíno00:59:50
84.   Mandík   Radek18   Praha   Zaklínači00:59:57
85.   Burdová   Bára24   Praha   Kouzelnice01:01:33
86.   Křivanec   Jakub19   Praha   Zaklínači01:01:40
87.   Pokorná   Pavla40   Kladno   FaK01:01:52
88.   Vincourek   Ladislav31   Praha 9 - Čakovice   PK TRITON A01:02:09
89.   Bučková   Jana27   Praha 4   TT Tálín01:02:28
90.   Hajlich   Jaroslav45     01:05:02
91.   Košek   David56     01:05:07
92.   Šubrt   Jan25   Praha   Šamani01:08:30
93.   Roflík   Ondřej44   Praha - Libuš   SK H.O.P.01:10:10
94.   Cimbálek   Jan19   Praha   Šamani01:13:27
95.   Nováková   Alena31   Praha 7   FaK01:13:35
96.   Bureš   Ondřej30   Praha 6 - Vokovice   PK TRITON B01:14:49
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.