:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

11.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2012

Pořadí kolo
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Mittner   Leoš41   Pardubice - Svítkov   BMC00:40:03
2.   Rexa   Martin33   Liberec   Sport Future00:40:35
3.   Václav   Radek40   Kněžmost   BMC00:41:07
4.   Brzák   Milan39   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva00:41:37
5.   Zeman   David20   Liberec   CykloFIT Liberec MTB00:43:04
6.   Kubeš   Jan32   Liberec   Sport Future00:44:50
7.   Ptáček   Vincenc15     00:45:06
8.   Vegricht   Vladimír33   Praha 3   PK Triton A00:45:14
9.   Havelcová   Blanka31   Liberec   Sport Future00:45:31
10.   Kotouč   Petr39   Všestary   Dřevák Všestary00:45:58
11.   Jedlička   Michal32     Floor00:46:03
12.   Ptáček   František18     Sk B00:46:17
13.   Novák   Tomáš47   Průhonice   Pruho00:46:20
14.   Kubát   David33   Liberec   Sport Future00:46:34
15.   Fuksa   Petr22   Ledce   Josyma-Tomíno00:46:59
16.   Hložek   Jan28   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci00:47:04
17.   Holý   Luděk42   Praha 9   SK H.O.P.00:47:11
18.   Bím   Jiří42   Mladá Boleslav   00:47:26
19.   Bonhard   Tomáš48   Kosmonosy   Sport Future00:47:27
20.   Kozák   Ondřej22   Praha   Dělovka00:47:35
21.   Bednář   Jiří32   Praha   PK Triton A00:47:46
22.   Zlámal   Aleš40   Kosmonosy   Josyma-Tomíno00:47:53
23.   Čihák   Petr45   Praha 9   MATRA00:48:21
24.   Matuška   Ondřej37   Praha   MATRA00:48:24
25.   Zeman   Vladimír52   Liberec   CykloFIT Liberec MTB00:48:51
26.   Němec   Václav39   Pardubice   00:48:58
27.   Kotlarski   Marcin23   Praha   AAA Bohem00:48:59
28.   Dragoun   Radek42   Mladá Boleslav   00:49:12
29.   Říha   Milan48   Praha 8   Depka00:49:45
30.   Hluchý   Marek23   Praha   Vitamin E00:50:00
31.   Chlumský   Marek25   Praha   Vitamin E00:50:10
32.   Kubešová   Petra21     SK Depka00:50:15
33.   Burda   Tomáš35   Horní Bukovina   Bukovina team00:50:17
34.   Hněvkovský   Jan23   Praha   Dělovka00:50:27
35.   Zeman   Vojtěch27   Pardubice   00:51:01
36.   Hašlar   Miroslav30   Mladá Boleslav   Bukovina team00:51:04
37.   Dostálová   Sabina22   Praha   PK Triton A00:51:10
38.   Douděra   Jiří30     Depka00:51:28
39.   Havlíček   Dušan36   Pardubice   00:51:43
40.   Urbánek   Michael70   Praha 7   00:51:55
41.   Kolín   Petr43   Kosmonosy   00:52:02
42.   Schuller   Ondřej19   Praha   Sk B00:52:05
43.   Marešová   Blanka32   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci00:52:12
44.   Novotný   František60   Semčice   Josyma-Tomíno00:52:20
45.   Kovář   Luboš41   Brno   KAPCZky00:52:23
46.   Naiman   Daniel19     00:52:27
47.   Novák   Jan43   Praha 10   SK H.O.P.00:52:28
48.   Urban   Jancsi36   Praha   PK Triton A00:52:30
49.   Jakoubek   Lukáš19   Praha   Vitamin E00:52:36
50.   Kuncman   Lukáš22   Praha   Dělovka00:52:59
51.   Nushart   Tomáš17   Praha   Vitamin E00:53:08
52.   Kisugite   Martin18   Praha   Vitamin E00:53:11
53.   Zeman   Tomáš19   Praha   Dělovka00:53:34
54.   Nouza   Jan55   Liberec   00:53:45
55.   Sládeček   David18   Praha   Céčka00:53:50
56.   Havlíčková   Kateřina36   Pardubice   00:53:51
57.   Malátek   Antonín35   Pardubice   MATRA00:53:52
58.   Haas   Antonín38   Praha 7   Potkol00:54:03
59.   Pelc   Vít45   Brno   KAPCZky00:54:08
60.   Poláček   Martin19   Praha   Sk B00:54:11
61.   Trávníček   Pavel33   Heřmanův Městec   00:54:14
62.   Kůla   Tomáš43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno00:55:02
63.   Růžek   Adam22   Praha   Floor00:55:02
64.   Rebro   Michal25   Praha   AAA Bohem00:55:06
65.   Kubias   Ondřej38   Pardubice   00:55:19
66.   Rajmon   Michal50   Praha 5   00:55:20
67.   Hendrychová   Gabriela36   Cista   BMC00:55:39
68.   Hradický   Miroslav62   Horní Bukovina   Horní Bukovina00:56:10
69.   Janů   Lukáš29   Praha   Floor00:56:27
70.   Hejnák   Zdeněk34   Praha 5   PK Triton B00:56:40
71.   Koubek   Karel39   Česká Lípa   KAPCZky00:56:41
72.   Šutko   David20   Praha   Sk B00:57:08
73.   Šigut   Kryštof28   Ostrava   PK Triton B00:57:21
74.   Dědic   Roman38   Praha 8   00:57:25
75.   Talík   Michal30   Police nad Metují   Sport Future00:58:22
76.   Hašlarová   Kateřina29   Mladá Boleslav   Bukovina team00:59:35
77.   Dragoun   Michal16   Mladá Boleslav   00:59:43
78.   Cihelka   Jiří42   Praha 5   SK H.O.P.01:00:03
79.   Tepřík   Otakar27   Praha   PK Triton B01:00:14
80.   Pelcová   Marcela37   Brno   KAPCZky01:00:20
81.   Tomancová   Petra43   Brno   KAPCZky01:00:23
82.   Nováková   Linda18   Průhonice   Pruho01:01:43
83.   Nováková   Kateřina45   Průhonice   Pruho01:01:47
84.   Zelený   Michael21   Praha   AAA Bohem01:01:49
85.   Jakšič   Milan17   Praha   Céčka01:02:06
86.   Čihák   Pavel20   Praha   Sk B01:02:34
87.   Kolín   Jaroslav40   Kosmonosy   BMC01:02:40
88.   Šimek   Martin19   Praha   Floor01:02:53
89.   Suchomel   Petr21   Praha   AAA Bohem01:03:12
90.   Roflík   Ondřej41   Praha - Libuš   SK H.O.P.01:03:35
91.   Kovářová   Lenka41   Brno   KAPCZky01:05:24
92.   Kůla   Tomáš14   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno01:05:58
93.   Kohout   Libor36   Bakov nad Jizerou   BMC01:08:02
94.   Cimbálek   Jan16   Praha   AAA Bohem01:10:42
95.   Hradiský   Roman35   Horní Bukovina   Bukovina team01:12:30
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.