:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

10.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2011

Pořadí kolo
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Rolný   David34   Liberec   B TEAM00:37:53
2.   Šťastný   Michal26     KAPOUN TEAM00:39:04
3.   Václav   Radek39   Kněžmost   KAPOUN TEAM00:39:35
4.   Kohout   Libor35   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM00:39:45
5.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   00:40:07
6.   Novotný   Pavel39   Mladá Boleslav   KAPOUN TEAM00:40:24
7.   Bulíř   Petr35   Liberec   B TEAM00:40:43
8.   Brzák   Milan38   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva00:41:22
9.   Zeman   David19   Liberec   SCOTT00:43:14
10.   Podhajský   Petr33     00:43:22
11.   Drábek   Tomáš33   Praha 5   UniCredit Bike Team00:44:00
12.   Voříšek   Jan27   Praha 6   PK Triton00:44:13
13.   Leč   Dušan30   Mladá Boleslav   00:44:29
14.   Macháček   Antonín34   Praha 3   00:44:42
15.   Kubeš   Jan31   Liberec   Sport Future00:44:48
16.   Bulířová   Kamila34   Praha   B TEAM00:44:51
17.   Vegricht   Vladimír32   Praha 3   PK Triton B00:44:54
18.   Uzlík   Václav29   Praha 11   Hustokrutostřelci00:45:01
19.   Havránek   Oldřich32   Dlouhý most   SK Tribejk00:45:14
20.   Stolz   Jan39   Praha 2   Accenture United00:45:40
21.   Novák   Tomáš46   Průhonice   00:46:22
22.   Kasík   Jakub33   Praha 2   Sport Future00:46:39
23.   Fröhlich   Jakub33   Praha 6   PK Triton00:46:39
24.   Novák   Ondřej33   Praha 3   PK Triton B00:46:59
25.   Novotný   Lukáš35   Kadaň   Hustokrutostřelci00:47:02
26.   Novák   Jan42   Praha 10   Ztracenka00:47:06
27.   Zeman   Vladimír51   Liberec   SCOTT00:47:09
28.   Kubešová   Petra20     Depka UhŘinĚves00:47:28
29.   Říha   Milan47   Praha 8   Depka UhŘinĚves00:47:30
30.   Kišš   Štěpán21   Halže   Sport Future00:47:38
31.   Machálek   Richard34   Praha 9   Radost až na kost00:47:46
32.   Bartoň   Luděk45   Praha 10   Depka UhŘinĚves00:48:04
33.   Jirkovský   Jaroslav36   Ústí nad Labem   00:48:08
34.   Trojan   Přemysl43   Constantia, S. Africa   VOB Cape Town00:48:18
35.   Hložek   Jan27   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci00:48:23
36.   Haas   Antonín37   Praha 7   Potkol00:49:08
37.   Bím   Jiří41   Mladá Boleslav   00:49:10
38.   Herčík   Tomáš25   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva00:49:20
39.   Němec   Václav38   Pardubice   00:49:27
40.   Marešová   Blanka31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci00:49:40
41.   Hlínová   Jaroslava31   Praha 4   Bůček Praha00:49:48
42.   Zeman   Vojtěch26   Pardubice   SCOTT00:49:58
43.   Kunc   Michal40     00:50:00
44.   Zlámal   Aleš39   Kosmonosy   00:50:04
45.   Kovář   Luboš40   Brno   KAPCZka00:50:37
46.   Kolín   Petr42   Kosmonosy   00:50:48
47.   Jež   Marek27   Praha   PK Triton B00:51:13
48.   Urbánek   Michael69   Praha 7   00:51:45
49.   Kudibal   Radek38   London   00:52:26
50.   Hradický   Miroslav61   Horní Bukovina   00:52:55
51.   Rajmon   Michal49   Praha 5   00:52:56
52.   Vančura   Marek17   Praha 5   Ztracenka00:53:39
53.   Vladimírová   Veronika30   Libeř   Radost až na kost00:53:54
54.   Škaloudová   Simona37   Praha 8   SK H.O.P.00:54:06
55.   Buráková   Aneta39   Liberec 13   00:54:36
56.   Havránková   Klára32   Dlouhý most   SK Tribejk00:54:45
57.   Pelc   Vít44   Brno   KAPCZpe00:55:14
58.   Tomisová   Martina26   Praha   Radost až na kost00:55:43
59.   Technik   Jan32   Liberec   SK Tribejk00:55:44
60.   Brzáková   Markéta33   Chlumec n/Cidlinou   00:55:55
61.   Stránský   Jaroslav35   Liberec   00:56:23
62.   Cihelka   Jiří41   Praha 5   SK H.O.P.00:56:35
63.   Kůla   Tomáš42   Mladá Boleslav   00:56:48
64.   Šeliga   Michal29     Hustokrutostřelci00:57:18
65.   Koubek   Karel38   Česká Lípa   KAPCZka00:57:27
66.   Mrázek   Jakub34     Depka UhŘinĚves00:57:54
67.   Zadražil   Filip13   Jablonec n/Nisou   00:58:05
68.   Bureš   Ondřej26   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B00:58:06
69.   Skrbková   Petra34   Praha   UniCredit Bike Team00:58:43
70.   Nováková   Kateřina44   Průhonice   00:59:21
71.   Pospíšil   Tomáš48   Praha 10   Ztracenka00:59:33
72.   Ulrychová   Markéta21   Praha 5   PK Triton01:00:03
73.   Hadová   Jitka36   Byšice   01:00:21
74.   Pelcová   Marcela36   Brno   KAPCZpe01:00:52
75.   Hubeňáková   Kateřina30   Liberec   SK Tribejk01:02:40
76.   Drobný   Jan25   Brno   KAPCZpe01:02:49
77.   Hejnák   Zdeněk33   Praha 5   PK Triton B01:03:51
78.   Vosyka   Marek35   Liberec   N.A.C.O. Liberec01:04:51
79.   Kubelová   Lenka27   Praha   PK Triton01:06:07
80.   Kovářová   Lenka40   Brno   KAPCZka01:07:54
81.   Beránek   Petr30   Liberec   B TEAM01:08:36
82.   Roflík   Ondřej40   Praha - Libuš   SK H.O.P.01:09:22
83.   Plechatý   Radek38   Česká Lípa   Kapcz01:11:10
84.   Kubešová   Edita46     Depka UhŘinĚves01:11:13
85.   Dokoupil   Jan34   Praha 9   01:13:47
86.   Macola   Jan32     SK Tribejk01:20:58
87.   Šrubař   Michal37   Líbeznice   01:25:29
88.   Polák   Miloš32   Praha 4   SK Tribejk01:26:35
89.   Buri   Vojta33   Bakov   Haven B Team01:35:40
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.