:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

8.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2009

Pořadí kolo
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Zahula   Vít19   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky00:39:44
2.   Nosek   Pavel25   Mladá Boleslav   00:40:18
3.   Kažmír   Roman34   Mladá Boleslav   00:41:15
4.   Novák   Petr37   Stráž nad Nisou   Lakomé Barky00:41:21
5.   Piskáček   Pavel28   Jablonec n/Nisou   Vrtule00:41:37
6.   Teplý   Ondřej31     00:43:10
7.   Vegricht   Vladimír30   Praha 3   PK Triton A00:43:42
8.   Beránek   Petr28   Liberec   00:44:05
9.   Michálková   Lenka28   Jablonec n/Nisou   Vrtule00:44:10
10.   Havránek   Oldřich30   Hradec Králové   Vrtule00:44:31
11.   Bulíř   Petr33   Liberec   Vrtule00:44:46
12.   Zahula   Jan59   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky00:45:20
13.   Brzák   Milan36   Chlumec n/Cidlinou   00:45:56
14.   Voříšek   Jan25   Praha 6   PK Triton A00:46:17
15.   Kotouč   Petr36   Všestary   00:46:58
16.   Hanajová   Jana28   Jablonec n/Nisou   Vrtule00:47:18
17.   Novák   Jan40   Praha 10   Lenochodi00:47:57
18.   Machová   Jaroslava29   Praha 4   00:48:22
19.   Skala   Tomáš15   Praha 4   00:48:23
20.   Urbánek   Jiří33   Borohrádek   00:48:47
21.   Čihák   Petr34   Praha 9   00:48:48
22.   Olšák   Petr22     00:48:54
23.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.00:49:26
24.   Šmejkal   Ondřej27   Praha 8   00:49:31
25.   Novák   Ondřej31   Praha 3   PK Triton A00:49:39
26.   Novák   Lukáš13     Lakomé Barky00:49:44
27.   Kudibal   Radek36   London   00:50:07
28.   Novák   Jiří64   Praha 6   00:50:19
29.   Říha   Milan45   Praha 8   00:51:05
30.   Leč   Dušan28   Mladá Boleslav   00:51:33
31.   Zlámal   Aleš37   Kosmonosy   00:51:43
32.   Urban   Jancsi33   Praha   PK Triton A00:52:49
33.   Urbánek   Michael67   Praha 7   00:53:33
34.   Kovář   Luboš38   Brno   KAPCZky00:53:55
35.   Řápek   Zdeněk36   Praha 8   Lenochodi00:54:19
36.   Hejnák   Zdeněk31   Praha 5   PK Triton B00:55:11
37.   Stránský   Jaroslav33   Liberec   00:55:54
38.   Ivanovová   Diana31   Říčany - Pacov   PK Triton A00:57:04
39.   Konečný   Martin31   Praha 6   PK Triton B00:57:18
40.   Dokoupil   Jan32   Praha 9   Lenochodi00:57:42
41.   Bureš   Ondřej24   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B00:58:07
42.   Škaloudová   Simona35   Praha 8   SK H.O.P.00:58:25
43.   Koubek   Karel36   Česká Lípa   KAPCZky00:58:48
44.   Smrčka   Pavel38   Praha 5   SK H.O.P.00:59:12
45.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.00:59:32
46.   Činovská   Lenka31   Klecany   Lenochodi01:00:29
47.   Lněničková   Radka30   Praha 9   01:00:39
48.   Černá   Daniela30   Praha 6   Lenochodi01:01:06
49.   Milfait   Romana34   Praha 5 - Motol   01:01:12
50.   Pelc   Vít42   Brno   KAPCZky01:02:00
51.   Pelcová   Marcela34   Brno   KAPCZky01:06:06
52.   Roflík   Ondřej38   Praha - Libuš   SK H.O.P.01:08:16
53.   Plechatý   Radek36   Česká Lípa   KAPCZky01:15:37
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.