:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

7.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2008

Pořadí kolo
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Rolný   David31   Liberec   Vrtule00:41:53
2.   Piskáček   Pavel27   Jablonec n/Nisou   Vrtule00:42:03
3.   Knížek   Tomáš32   Praha 5   Smrťákova parta00:44:10
4.   Šrubař   Michal34   Líbeznice   00:44:22
5.   Kotouč   Petr35   Všestary   00:44:24
6.   Beránek   Petr 27   Liberec   Vrtule00:44:43
7.   Vegricht   Vladimír29   Praha 3   PK Triton00:46:15
8.   Havránek   Oldřich29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři00:46:32
9.   Polák   Miloš29   Praha 4   HK DC-Sklepmistři00:46:44
10.   Trilčová   Jana27   Praha 4   HK DC-Sklepmistři00:46:55
11.   Fröhlich   Jakub30   Praha 6   PK Triton00:47:09
12.   Novák   Jan39   Praha 10   00:47:34
13.   Čihák   Petr33   Praha 9   Soboli z Tacomy00:47:36
14.   Liška   Lukáš32   Praha 6   Soboli z Tacomy00:48:38
15.   Slavíček   Roman41   Praha 4   Smrťákova parta00:48:48
16.   Novák   Jiří63   Praha 6   00:48:55
17.   Vladíková   Petra31   Praha 4   HK DC-Sklepmistři00:49:30
18.   Macková   Eva29   Praha 6   PK Triton00:50:06
19.   Zavoralová   Pavla27     Vrtule00:50:23
20.   Šmejkal   Ondřej26   Praha 8   Šlechta00:50:25
21.   Suchý   Petr35   Všestary   00:50:46
22.   Rajmon   Michal46   Praha 5   00:50:52
23.   Urban   Jancsi32   Praha 6   PK Triton B00:50:57
24.   Urbánek   Michael66   Praha 7   00:50:57
25.   Ivanovová   Diana30   Říčany   PK Triton00:51:09
26.   Borovec   Josef30   Praha 5   00:51:45
27.   Milfait   Romana33   Dolní Břežany   Smrťákova parta00:52:04
28.   Lišková   Adéla32   Praha 6   Soboli z Tacomy00:52:31
29.   Obermajer   Jan29     Šlechta00:53:04
30.   Hejnák   Zdeněk30   Praha 1   PK Triton B00:53:12
31.   Vyhnálek   Petr40   Mratín   00:53:19
32.   Lněničková   Radka29   Praha 9   Soboli z Tacomy00:53:29
33.   Stránský   Jaroslav32   Liberec   Vrtule00:53:39
34.   Stolínová   Jaroslava29   Praha 10   00:53:39
35.   Novák   Ondřej30   Praha 3   PK Triton00:54:35
36.   Dokoupil   Jan31   Praha 9   Lenochodi00:55:38
37.   Řápek   Zdeněk35   Praha 8   Lenochodi00:55:51
38.   Kratochvílová   Šárka30   Praha 5   Lenochodi00:56:03
39.   Kmentová   Václava36     Šlechta00:56:13
40.   Nováková   Kateřina25   Praha 6   00:56:28
41.   Sabol   Aleš35   Praha 4   00:56:52
42.   Smrčka   Pavel37   Praha 5   SK H.O.P.00:56:54
43.   Dokoupil   Milan36   Sadská   00:56:59
44.   Bureš   Ondřej23   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B00:58:00
45.   Kučerová   Klára29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři00:58:26
46.   Mazourek   Jan38   Roudnice n/Labem   00:59:08
47.   Cihelka   Jiří38   Praha 5   SK H.O.P.01:00:23
48.   Šimonková   Alžběta33   Praha 4 - Modřany   01:00:39
49.   Konečný   Martin30   Praha 8   PK Triton B01:02:49
50.   Roflík   Ondřej37   Praha - Libuš   SK H.O.P.01:03:10
51.   Skrbková   Petra31   Praha   01:05:52
52.   Hančl   Jan62   Praha 6   01:07:35
53.   Lněnička   Tomáš33   Praha 9   01:09:02
54.   Hradický   Miroslav58   Horní Bukovina   01:18:58
55.   Holý   Luděk38   Praha 9   SK H.O.P.01:24:04
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.