:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

Číměřský sprinttriatlon - 5.ročník 2006

Pořadí kolo
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Sekera   Jiří42   Čelákovice   00:41:25
2.   Toulec   Jan30   Praha 8   00:42:48
3.   Novák   Petr34   Stráž nad Nisou   00:43:13
4.   Jachno   Lukáš18   Jindřichův Hradec   00:43:36
5.   Kučera   Petr34   Č. Budějovice   Pražáci00:44:57
6.   Kadlec   Kamil34   Nová Bystřice   Domorodci00:46:25
7.   Markup   Jan30   Praha   Žabérkovi hoši00:46:38
8.   Holý   Luděk36   Praha 9   SK H.O.P.00:47:01
9.   Fiala   Lukáš19   Nová Bystřice   Domorodci00:47:28
10.   Knížek   Tomáš30   Praha 5   00:48:03
11.   Liška   Lukáš30   Praha 6   Soboly z Tacomy00:48:14
12.   Klofáč   Karel35   Praha 7   00:48:35
13.   Pánek   Miroslav32   Číměř   Domorodci00:49:02
14.   Vegricht   Vladimír27   Praha 3   Světáci00:49:26
15.   Raška   Marek35   Praha 5   00:49:26
16.   Novák   Tomáš41   Průhonice   SPMD00:49:31
17.   Fröhlich   Jakub28   Praha 6   Světáci00:50:28
18.   Dvořák   Eduard33   Praha 8   Kajmani00:51:51
19.   Krejčí   Daniel35   Šestajovice   00:51:57
20.   Janoušek   Radek18   Praha 5   00:52:52
21.   Hrdlička   Jiří32   Jindřichův Hradec   Cifršpioni00:52:56
22.   Němec   David30   Praha 9   Pražáci00:53:01
23.   Šaňák   Radek29   Praha 8   Žabérkovi hoši00:53:13
24.   Hašek   David28   Číměř   00:53:28
25.   Urbánek   Michal64   Praha 7   00:53:38
26.   Lněnička   Tomáš31   Praha 9   Soboly z Tacomy00:54:03
27.   Beneš   Jiří36   Praha 5   Kajmani00:54:04
28.   Drábik   Michal18   Číměř   00:54:14
29.   Novák   Jan37   Praha 10   00:54:17
30.   Veselý   Roman34   Lesonice   00:54:54
31.   Zavadil   Pavel42   Praha 4   SPMD00:55:16
32.   Baštová   Irena30   Jindřichův Hradec   00:55:18
33.   Souček   Ondřej29   Praha 6   Žabérkovi hoši00:55:32
34.   Hroboň   Pavel38   Průhonice   SPMD00:55:46
35.   Lácha   Tomáš27   Praha 6   Outsiders00:55:47
36.   Čibera   Ondřej31   Praha 6   Outsiders00:56:46
37.   Dokoupil   Jan29   Praha 9   Lenochodi00:56:54
38.   Sabol   Aleš33   Praha 4   00:56:55
39.   Polách   Martin27   Praha 6   Outsiders00:57:14
40.   Zíka   Jan36   Praha 6   SK H.O.P.00:57:15
41.   Havlis   Václav57   Jindřichův Hradec   Domorodci00:57:16
42.   Kočík   Matěj32   Praha 10   Kajmani00:57:16
43.   Klas   Martin27   Praha 1   SK HROCH00:57:48
44.   Pětníková   Radka27   Praha 9   Soboly z Tacomy00:57:52
45.   Rajmon   Michal44   Praha 5   00:58:36
46.   Novák   Ondřej28   Praha 6   Světáci00:58:47
47.   Cihelková   Monika32   Praha 5   SK H.O.P.00:58:54
48.   Kukla   Filip29   Praha 10   Žabérkovi hoši00:59:06
49.   Pokorný   Pavel33   Praha 4   Kajmani00:59:10
50.   Vyhnálek   Petr38   Mratín   Strejdové00:59:15
51.   Šinfeld   Miloslav31   Praha 10   00:59:37
52.   Drličiak   Dušan28   Praha 5   Světáci01:00:15
53.   Řoutil   Zdeněk20   Lesonice   01:00:37
54.   Rašková   Kateřina38   Praha 5   01:01:11
55.   Milfait   Romana31   Dolní Břežany   01:01:52
56.   Benda   Jiří28   Praha 8   Lenochodi01:01:52
57.   Barták   Pavel43   Praha 5   Strejdové01:03:04
58.   Lišková   Adéla30   Praha 6   Soboly z Tacomy01:03:13
59.   Fiala   Jaroslav42   Nová Bystřice   Domorodci01:05:32
60.   Čiberová   Hana27   Praha 6   Outsiders01:05:44
61.   Dokoupil   Milan34   Sadská   Cifršpioni01:05:49
62.   Šmejkal   Ondřej24   Praha 8   SK HROCH01:06:12
63.   Nováková   Kateřina39   Průhonice   SPMD01:07:02
64.   Zíka   Petr39   Praha 2   Strejdové01:07:07
65.   Bílek   František39   Praha 5   Pražáci01:07:12
66.   Roflík   Ondřej35   Praha - Libuš   Cifršpioni01:07:19
67.   Kratochvílová   Šárka28   Praha 5   Lenochodi01:07:21
68.   Novák   Libor48   Praha 9   01:08:01
69.   Bareš   František48   Praha 4   01:08:04
70.   Rýdlová   Michaela28   Praha 9   Kajmani01:08:56
71.   Smrčka   Pavel35   Praha 5   01:09:17
72.   Činovská   Lenka28   Klecany   Lenochodi01:09:48
73.   Mazourek   Jan36   Roudnice n/Labem   Cifršpioni01:10:14
74.   Šachl   Petr52   Číměř   01:11:01
75.   Denemark   Tomáš33   Praha 9   01:11:10
76.   Ducháčková   Kateřina23   Praha 9 - Libeň   Pražáci01:12:07
77.   Cihelka   Jiří36   Praha 5   Cifršpioni01:12:12
78.   Roubíčková   Lenka27   Praha 8   01:12:22
79.   Bureš   Michal34   Praha 4   01:12:45
80.   Zíková   Markéta31   Praha 8   SK H.O.P.01:21:04
81.   Poláchová   Henrieta27   Praha 6   Outsiders01:22:41
82.   Bělochová   Veronika23   Praha 5   SK HROCH01:33:52
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.