:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

Číměřský sprinttriatlon - 4.ročník 2005

Pořadí kolo
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Neveselý   David29   Brno   Soboly z Tacomy00:47:03
2.   Holý   Luděk35   Praha 9   SK H.O.P.00:47:06
3.   Fiala   Lukáš18   Nová Bystřice   Fialáci00:47:10
4.   Sekera   Jiří41   Čelákovice   00:47:39
5.   Jachno   Lukáš17   Jindřichův Hradec   00:47:44
6.   Pánek   Miroslav31   Číměř   00:49:39
7.   Fiala   Jaroslav41   Nová Bystřice   Fialáci00:50:55
8.   Zábrodský   Radek32   Praha 9   Kajmani A00:51:03
9.   Havlis   Václav56   Jindřichův Hradec   00:51:27
10.   Knížek   Tomáš29   Praha 5   Potáčovi vnuci00:51:29
11.   Dvořák   Eduard32   Praha 3   Kajmani A00:53:01
12.   Šafránek   Jan28   Praha 9   00:54:03
13.   Krejčí   Daniel34   Šestajovice   Potáčovi vnuci00:54:13
14.   Liška   Lukáš29   Praha 6   Soboly z Tacomy00:54:51
15.   Hrdlička   Jiří31   Jindřichův Hradec   00:54:53
16.   Fröhlich   Jakub27   Praha 6   00:55:11
17.   Neveselá   Klára29   Brno   Soboly z Tacomy00:55:17
18.   Zíka   Jan35   Praha 6   00:55:20
19.   Urbánek   Michal63   Praha 7   00:55:51
20.   Pokorný   Pavel32   Praha 4   Kajmani A00:56:23
21.   Lišková   Adéla28   Praha 6   00:56:46
22.   Macková   Eva26   Praha 6   Pražský výběr00:56:51
23.   Kubeš   Michal32   Praha 4   Kajmani A00:57:38
24.   Polák   Jan32   Praha 2   00:57:59
25.   Polách   Martin26   Praha 6   Pražský výběr00:58:13
26.   Šinfeld   Miloslav30   Praha 10   Soboly z Tacomy00:58:17
27.   Zíka   Martin18   Praha 4   00:58:20
28.   Bureš   Michal33   Praha 4   00:59:11
29.   Dvořák   Otakar43   Praha 7   Potáčovi vnuci01:00:00
30.   Rajmon   Michal43   Praha 5   Potáčovi vnuci01:00:25
31.   Sabol   Aleš32   Praha 4   01:00:55
32.   Roflík   Ondřej34   Praha - Libuš   SK H.O.P.01:01:56
33.   Souček   Ondřej28   Praha 6   01:02:17
34.   Beneš   Jiří35   Praha 5   Kajmani B01:02:44
35.   Pětníková   Radka26   Praha 9   Soboly z Tacomy01:03:15
36.   Cihelka   Jiří35   Praha 5   SK H.O.P.01:03:38
37.   Dokoupil   Jan28   Praha 9   01:04:57
38.   Drličiak   Dušan27   Praha 6   01:06:48
39.   Vojáček   Tomáš27   Praha   Pražský výběr01:08:32
40.   Škaloud   Petr34   Praha 8   SK H.O.P.01:09:32
41.   Bílek   František38   Praha 5   Fialáci01:09:43
42.   Šaňák   Radek28   Praha 5   01:11:22
43.   Janda   Tomáš31   Praha 6   01:13:01
44.   Holmanová   Henrieta26   Praha 6   Pražský výběr01:13:38
45.   Zíková   Markéta30   Praha 8   SK H.O.P.01:14:28
46.   Adamcová   Eva26   Praha 6   01:14:57
47.   Slavíková   Michaela30   Praha 5   Kajmani B01:15:06
48.   Jandová   Gabriela26   Praha 6   01:16:00
49.   Hellerová   Jitka26   Praha 6   Pražský výběr01:18:05
50.   Vodička   Štěpán28   Praha 4   01:24:37
51.   Míka   Zdeněk32   Praha 10   Kajmani B01:36:23
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.