:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

14.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2015

Pořadí běh
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Zeman   David23   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...00:19:56
2.   Daňko   Miroslav38   Chotyne   SUPERIOR CYKLOFIT...00:20:25
3.   Švadlenka   Jan29   Kosmonosy   rychta Kosmonosy00:21:27
4.   Malátek   Antonín38   Pardubice   Pardubice00:22:07
5.   Mlčoch   Bedřich21   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav00:22:41
6.   Franc   Petr41   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav00:22:51
7.   Sokol   Zbyněk24     00:23:04
8.   Kurzveil   Jiří34   Mnichovo Hradiště   KKL00:23:18
9.   Suchánek   Miloslav41   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...00:23:19
10.   Tuž   Jaroslav46   Liberec   Sport Future/ KTA00:23:24
11.   Šťastný   Michal30     Šlégl tým00:23:37
12.   Kotouč   Petr42   Všestary   TT Tálín00:23:53
13.   Knotek   Michal30     bukovina team00:24:03
14.   Jordán   Daniel18   Mimoň   yolo Ostrava00:24:17
15.   Šlégl   Martin46   Kosmonosy   Šlégl tým00:24:20
16.   Kárníková   Kateřina24   Liberec   Sport Future/ KTA00:24:26
17.   Poláček   Martin22   Praha   Zaklínači00:24:29
18.   Kébl   Karel47   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav00:24:37
19.   Holý   Luděk45   Praha 9   SK H.O.P.00:24:40
20.   Nový   Pavel38   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B00:24:46
21.   Růžek   Adam25   Praha   Druidi00:24:58
22.   Čihák   Pavel23   Praha   Druidi00:25:06
23.   Kolín   Jaroslav43   Kosmonosy   ROSTE TO00:25:07
24.   Harant   Petr32   Sobotka   00:25:32
25.   Vegricht   Vladimír36   Praha 3   PK TRITON A00:25:43
26.   Šimek   David19   Praha   Zaklínači00:26:13
27.   Sova   Jiří31   Dobrovíz   PK TRITON A00:26:21
28.   Burda   Tomáš24   Horní Bukovina   bukovina team00:26:26
29.   Jirička   Miloš40   Špindlerův Mlýn   00:26:26
30.   Dragoun   Radek45   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B00:26:39
31.   Mandík   Radek18   Praha   Zaklínači00:26:40
32.   Bezpalec   David18     Zaklínači00:26:43
33.   Knápek   Jan35   Mladá Boleslav   KKL00:27:06
34.   Sameš   Jiří19   Mnichovo Hradiště   bukovina team00:27:17
35.   Kozák   Ondřej25   Praha   Šamani00:27:45
36.   Lafek   Jirka40   Mělník   00:27:46
37.   Chlumský   Marek28   Praha   Druidi00:27:46
38.   Kasík   Jakub37   Praha 2   Sport Future/ KTA00:27:50
39.   Novák   Jan46   Praha 10   FaK00:27:53
40.   Kuncman   Lukáš25   Praha   Šamani00:27:54
41.   Kindl   Tomáš25   Praha   Druidi00:27:56
42.   Bagin   Vojtěch22   Praha   Druidi00:28:00
43.   Bureš   Ondřej30   Praha 6 - Vokovice   PK TRITON B00:28:20
44.   Hejnák   Zdeněk37   Praha 5   PK TRITON B00:28:27
45.   Dragoun   Michal19   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B00:28:34
46.   Toman   Jiří15     PK TRITON B00:28:51
47.   Kůna   Jakub28   Mělník   TT Tálín00:28:56
48.   Diviš   Jiří23   Mladá Boleslav   Šlégl tým00:29:03
49.   Novák   Ondřej37   Praha 3   PK TRITON A00:29:15
50.   Horák   Miroslav53   Klášter Nad Jizerou   bukovina team00:29:25
51.   Dostál   Štěpán35   Praha 3   Sport Future/ KTA00:29:55
52.   Zlámal   Aleš43   Kosmonosy   Tomíno00:30:02
53.   Šlégl   Jiří23   Kosmonosy   Šlégl tým00:30:15
54.   Leč   Dušan34   Mladá Boleslav   KKL00:30:19
55.   Šmídová   Anet22   Polsko   Kouzelnice00:30:52
56.   Rybyšar   Ladislav29   Pardubice   Pardubice00:30:55
57.   Hyršl   Tomáš22   Praha   Šamani00:30:58
58.   Jarešová   Kristýna21   Praha   Kouzelnice00:30:59
59.   Ederová   Iva48     ROSTE TO00:31:00
60.   Cejnar   Petr33   Zdiby   00:31:00
61.   Herčík   Tomáš29   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým00:31:02
62.   Eder   Martin50     ROSTE TO00:31:07
63.   Trávníček   Pavel36   Heřmanův Městec   00:31:28
64.   Hlínová   Jaroslava35   Praha 4   TT Tálín00:31:32
65.   Brzáková   Markéta37   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým00:31:36
66.   Demeter   Marián30   Mladá Boleslav   Tomíno00:31:58
67.   Kubias   Ondřej41   Pardubice   00:32:02
68.   Němec   Václav42   Pardubice   Pardubice00:32:08
69.   Bláha   Jan28   Mladá Boleslav   rychta Kosmonosy00:32:41
70.   Kotana   Ondřej28   Kosmonosy   rychta Kosmonosy00:33:03
71.   Pokorná   Pavla40   Kladno   FaK00:33:14
72.   Dubský   Pavel39   Kosmonosy   Tomíno00:33:35
73.   Ptáčková   Radka44     Šlégl tým00:33:36
74.   Burdová   Bára24   Praha   Kouzelnice00:34:00
75.   Štefan   Martin42   Katusice   00:34:14
76.   Kohout   Tomáš33   Vamberk   00:34:22
77.   Kloubek   Vladimir46   Praha 6 - Nebušice   PK TRITON A00:34:27
78.   Hnátová   Petra19   Praha   Kouzelnice00:35:03
79.   Rajmon   Michal53   Praha 13   00:35:18
80.   Češková   Michaela36   Čejetice   ROSTE TO00:35:37
81.   Novák   Jiří70   Praha 6   00:35:58
82.   Šubrt   Jan25   Praha   Šamani00:36:02
83.   Pospíšil   Tomáš52   Praha 10   FaK00:36:07
84.   Vaněk   Martin21     00:36:38
85.   Roflík   Ondřej44   Praha - Libuš   SK H.O.P.00:39:56
86.   Nováková   Alena31   Praha 7   FaK00:41:32
87.   Kůla   Tomáš46   Mladá Boleslav   Tomíno00:41:45
88.   Hradický   Miroslav65   Horní Bukovina   00:43:38
89.   Cimbálek   Jan19   Praha   Šamani00:44:23
90.   Vincourek   Ladislav31   Praha 9 - Čakovice   PK TRITON A00:45:09
91.   Bučková   Jana27   Praha 4   TT Tálín00:45:10
92.   Hajlich   Jaroslav45     00:45:33
93.   Kůla   Tomáš17   Mladá Boleslav   Tomíno00:45:43
94.   Košek   David56     00:47:14
95.   Křivanec   Jakub19   Praha   Zaklínači00:48:35
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.