:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

12.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2013

Pořadí běh
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Rexa   Martin34   Liberec   Sport Future00:19:15
2.   Kazda   Ondřej31   Železnice   00:19:52
3.   Zeman   David21   Liberec   CYKLOFIT LIBEREC00:21:09
4.   Novotný   Pavel41   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A00:21:35
5.   Suchánek   Miloslav39   Liberec   Sport Future00:21:46
6.   Kovář   Luboš42   Brno   KAPCZky00:22:54
7.   Holý   Luděk43   Praha 9   SK H.O.P.00:23:05
8.   Mittner   Leoš42   Mladá Boleslav   triathlon team Borcy00:23:16
9.   Brzák   Milan40   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva00:23:28
10.   Pinta   Martin45   Turnov   GARDA00:23:38
11.   Zadražil   Filip15   Jablonec n/Nisou   TJ Bižuterie Jablonec00:23:41
12.   Kébl   Karel45   Bukovno   Poslední mohykán A00:23:49
13.   Kotouč   Petr40   Všestary   00:23:49
14.   Tuž   Jaroslav44   Liberec   Bazén Liberec00:23:58
15.   Bonhard   Tomáš49   Kosmonosy   Sport Future00:24:11
16.   Vegricht   Vladimír34   Praha 3   PK Triton A00:24:16
17.   Soukup   Petr47   Turnov   GARDA00:24:23
18.   Havelcová   Blanka32   Liberec   Sport Future00:25:02
19.   Čihák   Petr38   Praha 3   00:25:14
20.   Novák   Jan44   Praha 10   SK H.O.P.00:25:18
21.   Matuška   Ondřej38   Praha   00:25:20
22.   Kurzveil   Jiří32   Mnichovo Hradiště   00:25:21
23.   Nouza   Jan56   Liberec   00:25:29
24.   Fara   Jan29     Poslední mohykán B00:25:46
25.   Kasík   Jakub35   Praha 2   Sport Future00:25:52
26.   Uzlík   Václav31   Praha 11   Hustokrutostřelci00:25:57
27.   Dragoun   Radek43   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A00:26:06
28.   Říha   Milan49   Praha 8   Depka Uhřiněves00:26:06
29.   Hejl   Stanislav27   Horní Bukovina   00:26:24
30.   Urban   Jancsi37   Praha   PK Triton A00:26:29
31.   Sameš   Jiří17   Mnichovo Hradiště   Mnichovo Hradiště00:26:44
32.   Dragoun   Michal17   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A00:26:46
33.   Zummer   Ondřej41   Turnov   GARDA00:27:12
34.   Malinský   Michal35   Liberec   00:27:26
35.   Dostálová   Jana31   Praha 3   00:27:42
36.   Kolín   Jaroslav41   Kosmonosy   triathlon team Borcy00:27:42
37.   Dostál   Štěpán33   Praha 3   00:27:44
38.   Kohout   Libor37   Bakov nad Jizerou   Poslední mohykán B00:27:58
39.   Zlámal   Aleš41   Kosmonosy   Josyma-Tomíno I00:27:58
40.   Lafek   Jirka38   Mělník   00:28:01
41.   Novotný   Lukáš37   Kadaň   Hustokrutostřelci00:28:23
42.   Štecha   Lukáš44   Dobrovice   triathlon team Borcy00:28:28
43.   Gizela   Marek43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno II00:28:34
44.   Hejnák   Zdeněk35   Praha 5   PK Triton B00:28:38
45.   Čapek   Roman28   Semčice   Josyma-Tomíno II00:28:41
46.   Fuksa   Petr23   Ledce   Josyma-Tomíno I00:29:26
47.   Hlínová   Jaroslava33   Praha 4   Bůček Praha00:29:28
48.   Dubský   Pavel37   Kosmonosy   Josyma-Tomíno II00:29:40
49.   Kubias   Ondřej39   Pardubice   00:29:54
50.   Burda   Tomáš22   Horní Bukovina   Bukovina team00:29:59
51.   Herčík   Tomáš27   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva00:30:03
52.   Žalud   Ladislav41     Poslední mohykán B00:30:15
53.   Horák   Miroslav51   Klášter Nad Jizerou   Klášterec n. Jizerou00:30:16
54.   Leč   Dušan32   Mladá Boleslav   00:30:37
55.   Němec   Václav40   Pardubice   Pardubice00:30:50
56.   Rajmon   Michal51   Praha 13   00:31:15
57.   Jeřábek   Stanislav33   Heřmanův Městec   00:32:37
58.   Brzáková   Markéta35   Chlumec n/Cidlinou   00:32:59
59.   Roflík   Ondřej42   Praha - Libuš   SK H.O.P.00:33:30
60.   Tepřík   Otakar28   Praha   PK Triton B00:34:39
61.   Koubek   Karel40   Česká Lípa   KAPCZky00:34:58
62.   Rovný   Michal23   Mladá Boleslav   00:35:16
63.   Dokoupil   Jan36   Praha 9   SK H.O.P.00:35:16
64.   Kovářová   Lenka42   Brno   KAPCZky00:36:15
65.   Michalík   Robert39   Čelákovice   PK Triton A00:37:13
66.   Kůla   Tomáš15   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I00:37:15
67.   Vincourek   Ladislav29   Praha 9 - Čakovice   PK Triton B00:38:38
68.   Kůla   Tomáš44   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I00:39:12
69.   Hradický   Miroslav63   Horní Bukovina   00:42:39
70.   Hradiský   Roman36   Horní Bukovina   Bukovina team00:48:14
71.   Kuntoš   Jakub16   Horní Bukovina   Bukovina team00:52:21
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.