:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

11.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2012

Pořadí běh
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Rexa   Martin33   Liberec   Sport Future00:19:54
2.   Nushart   Tomáš17   Praha   Vitamin E00:21:28
3.   Kubeš   Jan32   Liberec   Sport Future00:21:41
4.   Václav   Radek40   Kněžmost   BMC00:22:01
5.   Kubešová   Petra21     SK Depka00:22:08
6.   Zeman   David20   Liberec   CykloFIT Liberec MTB00:22:10
7.   Jakoubek   Lukáš19   Praha   Vitamin E00:22:45
8.   Kovář   Luboš41   Brno   KAPCZky00:22:52
9.   Mittner   Leoš41   Pardubice - Svítkov   BMC00:22:57
10.   Kotouč   Petr39   Všestary   Dřevák Všestary00:22:58
11.   Holý   Luděk42   Praha 9   SK H.O.P.00:23:10
12.   Jedlička   Michal32     Floor00:23:23
13.   Chlumský   Marek25   Praha   Vitamin E00:23:28
14.   Poláček   Martin19   Praha   Sk B00:23:30
15.   Brzák   Milan39   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva00:23:31
16.   Kubát   David33   Liberec   Sport Future00:23:37
17.   Kotlarski   Marcin23   Praha   AAA Bohem00:23:54
18.   Kolín   Jaroslav40   Kosmonosy   BMC00:24:35
19.   Havelcová   Blanka31   Liberec   Sport Future00:24:43
20.   Novák   Jan43   Praha 10   SK H.O.P.00:24:55
21.   Malátek   Antonín35   Pardubice   MATRA00:24:55
22.   Novák   Tomáš47   Průhonice   Pruho00:25:05
23.   Kisugite   Martin18   Praha   Vitamin E00:25:05
24.   Dostálová   Sabina22   Praha   PK Triton A00:25:19
25.   Čihák   Petr45   Praha 9   MATRA00:25:20
26.   Hluchý   Marek23   Praha   Vitamin E00:25:26
27.   Říha   Milan48   Praha 8   Depka00:25:30
28.   Ptáček   František18     Sk B00:25:31
29.   Kozák   Ondřej22   Praha   Dělovka00:25:35
30.   Vegricht   Vladimír33   Praha 3   PK Triton A00:25:36
31.   Čihák   Pavel20   Praha   Sk B00:25:42
32.   Schuller   Ondřej19   Praha   Sk B00:25:44
33.   Matuška   Ondřej37   Praha   MATRA00:25:52
34.   Dědic   Roman38   Praha 8   00:26:04
35.   Bonhard   Tomáš48   Kosmonosy   Sport Future00:26:06
36.   Šimek   Martin19   Praha   Floor00:26:13
37.   Ptáček   Vincenc15     00:26:16
38.   Marešová   Blanka32   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci00:26:21
39.   Hložek   Jan28   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci00:26:23
40.   Bednář   Jiří32   Praha   PK Triton A00:26:46
41.   Dragoun   Radek42   Mladá Boleslav   00:26:56
42.   Šutko   David20   Praha   Sk B00:26:57
43.   Janů   Lukáš29   Praha   Floor00:26:58
44.   Šigut   Kryštof28   Ostrava   PK Triton B00:27:04
45.   Havlíček   Dušan36   Pardubice   00:27:04
46.   Kohout   Libor36   Bakov nad Jizerou   BMC00:27:12
47.   Zlámal   Aleš40   Kosmonosy   Josyma-Tomíno00:27:15
48.   Urban   Jancsi36   Praha   PK Triton A00:27:39
49.   Růžek   Adam22   Praha   Floor00:27:52
50.   Zeman   Tomáš19   Praha   Dělovka00:28:15
51.   Kuncman   Lukáš22   Praha   Dělovka00:28:21
52.   Němec   Václav39   Pardubice   00:28:28
53.   Jakšič   Milan17   Praha   Céčka00:28:34
54.   Hněvkovský   Jan23   Praha   Dělovka00:28:41
55.   Burda   Tomáš35   Horní Bukovina   Bukovina team00:28:46
56.   Zeman   Vladimír52   Liberec   CykloFIT Liberec MTB00:28:48
57.   Haas   Antonín38   Praha 7   Potkol00:28:54
58.   Bím   Jiří42   Mladá Boleslav   00:28:59
59.   Fuksa   Petr22   Ledce   Josyma-Tomíno00:29:03
60.   Rajmon   Michal50   Praha 5   00:29:09
61.   Sládeček   David18   Praha   Céčka00:29:28
62.   Kolín   Petr43   Kosmonosy   00:29:43
63.   Kubias   Ondřej38   Pardubice   00:29:43
64.   Hejnák   Zdeněk34   Praha 5   PK Triton B00:30:46
65.   Pelc   Vít45   Brno   KAPCZky00:30:55
66.   Zelený   Michael21   Praha   AAA Bohem00:31:01
67.   Nouza   Jan55   Liberec   00:31:30
68.   Rebro   Michal25   Praha   AAA Bohem00:31:45
69.   Nováková   Linda18   Průhonice   Pruho00:31:52
70.   Trávníček   Pavel33   Heřmanův Městec   00:31:56
71.   Havlíčková   Kateřina36   Pardubice   00:32:01
72.   Naiman   Daniel19     00:32:20
73.   Douděra   Jiří30     Depka00:32:30
74.   Nováková   Kateřina45   Průhonice   Pruho00:32:34
75.   Koubek   Karel39   Česká Lípa   KAPCZky00:32:46
76.   Hašlar   Miroslav30   Mladá Boleslav   Bukovina team00:32:49
77.   Hendrychová   Gabriela36   Cista   BMC00:32:52
78.   Zeman   Vojtěch27   Pardubice   00:32:55
79.   Talík   Michal30   Police nad Metují   Sport Future00:33:57
80.   Suchomel   Petr21   Praha   AAA Bohem00:33:58
81.   Roflík   Ondřej41   Praha - Libuš   SK H.O.P.00:35:25
82.   Urbánek   Michael70   Praha 7   00:35:37
83.   Kovářová   Lenka41   Brno   KAPCZky00:36:23
84.   Dragoun   Michal16   Mladá Boleslav   00:37:19
85.   Kůla   Tomáš43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno00:37:23
86.   Novotný   František60   Semčice   Josyma-Tomíno00:37:23
87.   Pelcová   Marcela37   Brno   KAPCZky00:37:37
88.   Tomancová   Petra43   Brno   KAPCZky00:37:56
89.   Tepřík   Otakar27   Praha   PK Triton B00:38:29
90.   Cihelka   Jiří42   Praha 5   SK H.O.P.00:39:46
91.   Hradický   Miroslav62   Horní Bukovina   Horní Bukovina00:39:57
92.   Cimbálek   Jan16   Praha   AAA Bohem00:40:17
93.   Hašlarová   Kateřina29   Mladá Boleslav   Bukovina team00:42:40
94.   Kůla   Tomáš14   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno00:45:38
95.   Hradiský   Roman35   Horní Bukovina   Bukovina team00:47:53
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.