:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

10.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2011

Pořadí běh
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Zeman   David19   Liberec   SCOTT00:20:53
2.   Novotný   Pavel39   Mladá Boleslav   KAPOUN TEAM00:21:32
3.   Macháček   Antonín34   Praha 3   00:22:37
4.   Kovář   Luboš40   Brno   KAPCZka00:22:40
5.   Beránek   Petr30   Liberec   B TEAM00:22:43
6.   Václav   Radek39   Kněžmost   KAPOUN TEAM00:22:44
7.   Šťastný   Michal26     KAPOUN TEAM00:22:54
8.   Kubešová   Petra20     Depka UhŘinĚves00:22:59
9.   Rolný   David34   Liberec   B TEAM00:23:02
10.   Kubeš   Jan31   Liberec   Sport Future00:23:29
11.   Bartoň   Luděk45   Praha 10   Depka UhŘinĚves00:23:47
12.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   00:24:00
13.   Brzák   Milan38   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva00:24:08
14.   Drábek   Tomáš33   Praha 5   UniCredit Bike Team00:24:31
15.   Havránek   Oldřich32   Dlouhý most   SK Tribejk00:24:39
16.   Bulířová   Kamila34   Praha   B TEAM00:24:45
17.   Novák   Jan42   Praha 10   Ztracenka00:24:46
18.   Podhajský   Petr33     00:24:49
19.   Bulíř   Petr35   Liberec   B TEAM00:24:55
20.   Fröhlich   Jakub33   Praha 6   PK Triton00:25:01
21.   Voříšek   Jan27   Praha 6   PK Triton00:25:06
22.   Říha   Milan47   Praha 8   Depka UhŘinĚves00:25:17
23.   Kišš   Štěpán21   Halže   Sport Future00:25:22
24.   Trojan   Přemysl43   Constantia, S. Africa   VOB Cape Town00:25:24
25.   Kohout   Libor35   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM00:25:26
26.   Macola   Jan32     SK Tribejk00:25:29
27.   Vegricht   Vladimír32   Praha 3   PK Triton B00:25:40
28.   Uzlík   Václav29   Praha 11   Hustokrutostřelci00:25:55
29.   Leč   Dušan30   Mladá Boleslav   00:25:59
30.   Hložek   Jan27   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci00:26:01
31.   Novák   Tomáš46   Průhonice   00:26:01
32.   Novák   Ondřej33   Praha 3   PK Triton B00:26:22
33.   Bureš   Ondřej26   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B00:27:12
34.   Haas   Antonín37   Praha 7   Potkol00:27:14
35.   Kasík   Jakub33   Praha 2   Sport Future00:27:18
36.   Stolz   Jan39   Praha 2   Accenture United00:27:30
37.   Vladimírová   Veronika30   Libeř   Radost až na kost00:27:36
38.   Šrubař   Michal37   Líbeznice   00:27:46
39.   Marešová   Blanka31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci00:27:55
40.   Polák   Miloš32   Praha 4   SK Tribejk00:27:57
41.   Jež   Marek27   Praha   PK Triton B00:28:12
42.   Machálek   Richard34   Praha 9   Radost až na kost00:28:21
43.   Herčík   Tomáš25   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva00:28:41
44.   Zlámal   Aleš39   Kosmonosy   00:28:45
45.   Němec   Václav38   Pardubice   00:28:54
46.   Vančura   Marek17   Praha 5   Ztracenka00:29:03
47.   Zeman   Vladimír51   Liberec   SCOTT00:29:14
48.   Kolín   Petr42   Kosmonosy   00:29:35
49.   Jirkovský   Jaroslav36   Ústí nad Labem   00:29:43
50.   Zadražil   Filip13   Jablonec n/Nisou   00:29:52
51.   Rajmon   Michal49   Praha 5   00:29:59
52.   Novotný   Lukáš35   Kadaň   Hustokrutostřelci00:30:01
53.   Havránková   Klára32   Dlouhý most   SK Tribejk00:30:09
54.   Škaloudová   Simona37   Praha 8   SK H.O.P.00:30:13
55.   Kudibal   Radek38   London   00:30:16
56.   Hlínová   Jaroslava31   Praha 4   Bůček Praha00:30:24
57.   Bím   Jiří41   Mladá Boleslav   00:30:25
58.   Kubelová   Lenka27   Praha   PK Triton00:31:33
59.   Tomisová   Martina26   Praha   Radost až na kost00:31:45
60.   Technik   Jan32   Liberec   SK Tribejk00:31:56
61.   Kunc   Michal40     00:32:34
62.   Hejnák   Zdeněk33   Praha 5   PK Triton B00:32:42
63.   Vosyka   Marek35   Liberec   N.A.C.O. Liberec00:32:53
64.   Urbánek   Michael69   Praha 7   00:33:08
65.   Zeman   Vojtěch26   Pardubice   SCOTT00:33:16
66.   Ulrychová   Markéta21   Praha 5   PK Triton00:33:23
67.   Mrázek   Jakub34     Depka UhŘinĚves00:33:28
68.   Pelc   Vít44   Brno   KAPCZpe00:33:34
69.   Pospíšil   Tomáš48   Praha 10   Ztracenka00:33:36
70.   Nováková   Kateřina44   Průhonice   00:33:41
71.   Hubeňáková   Kateřina30   Liberec   SK Tribejk00:33:56
72.   Plechatý   Radek38   Česká Lípa   Kapcz00:34:01
73.   Brzáková   Markéta33   Chlumec n/Cidlinou   00:34:07
74.   Koubek   Karel38   Česká Lípa   KAPCZka00:34:12
75.   Skrbková   Petra34   Praha   UniCredit Bike Team00:34:49
76.   Roflík   Ondřej40   Praha - Libuš   SK H.O.P.00:34:53
77.   Stránský   Jaroslav35   Liberec   00:35:00
78.   Buráková   Aneta39   Liberec 13   00:35:31
79.   Šeliga   Michal29     Hustokrutostřelci00:35:32
80.   Pelcová   Marcela36   Brno   KAPCZpe00:36:11
81.   Kůla   Tomáš42   Mladá Boleslav   00:38:13
82.   Kovářová   Lenka40   Brno   KAPCZka00:38:23
83.   Kubešová   Edita46     Depka UhŘinĚves00:39:35
84.   Hadová   Jitka36   Byšice   00:40:10
85.   Hradický   Miroslav61   Horní Bukovina   00:40:23
86.   Cihelka   Jiří41   Praha 5   SK H.O.P.00:40:59
87.   Drobný   Jan25   Brno   KAPCZpe00:42:25
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.