:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

8.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2009

Pořadí běh
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Piskáček   Pavel28   Jablonec n/Nisou   Vrtule00:22:00
2.   Nosek   Pavel25   Mladá Boleslav   00:22:09
3.   Zahula   Vít19   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky00:22:10
4.   Vegricht   Vladimír30   Praha 3   PK Triton A00:23:01
5.   Michálková   Lenka28   Jablonec n/Nisou   Vrtule00:23:05
6.   Kotouč   Petr36   Všestary   00:23:09
7.   Kažmír   Roman34   Mladá Boleslav   00:23:22
8.   Novák   Petr37   Stráž nad Nisou   Lakomé Barky00:23:52
9.   Voříšek   Jan25   Praha 6   PK Triton A00:24:02
10.   Brzák   Milan36   Chlumec n/Cidlinou   00:24:06
11.   Urbánek   Jiří33   Borohrádek   00:24:06
12.   Kovář   Luboš38   Brno   KAPCZky00:24:06
13.   Teplý   Ondřej31     00:24:18
14.   Bulíř   Petr33   Liberec   Vrtule00:24:51
15.   Havránek   Oldřich30   Hradec Králové   Vrtule00:25:14
16.   Čihák   Petr34   Praha 9   00:25:19
17.   Skala   Tomáš15   Praha 4   00:25:27
18.   Novák   Lukáš13     Lakomé Barky00:25:32
19.   Novák   Jan40   Praha 10   Lenochodi00:25:55
20.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.00:26:01
21.   Bureš   Ondřej24   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B00:26:08
22.   Beránek   Petr28   Liberec   00:26:19
23.   Hanajová   Jana28   Jablonec n/Nisou   Vrtule00:26:49
24.   Urban   Jancsi33   Praha   PK Triton A00:26:53
25.   Říha   Milan45   Praha 8   00:27:01
26.   Novák   Ondřej31   Praha 3   PK Triton A00:27:40
27.   Zahula   Jan59   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky00:27:40
28.   Zlámal   Aleš37   Kosmonosy   00:28:12
29.   Machová   Jaroslava29   Praha 4   00:28:18
30.   Leč   Dušan28   Mladá Boleslav   00:29:24
31.   Hejnák   Zdeněk31   Praha 5   PK Triton B00:30:14
32.   Kudibal   Radek36   London   00:30:39
33.   Urbánek   Michael67   Praha 7   00:31:10
34.   Pelc   Vít42   Brno   KAPCZky00:31:11
35.   Černá   Daniela30   Praha 6   Lenochodi00:31:11
36.   Novák   Jiří64   Praha 6   00:31:32
37.   Šmejkal   Ondřej27   Praha 8   00:31:33
38.   Stránský   Jaroslav33   Liberec   00:31:42
39.   Škaloudová   Simona35   Praha 8   SK H.O.P.00:32:06
40.   Milfait   Romana34   Praha 5 - Motol   00:32:48
41.   Řápek   Zdeněk36   Praha 8   Lenochodi00:32:51
42.   Koubek   Karel36   Česká Lípa   KAPCZky00:33:33
43.   Roflík   Ondřej38   Praha - Libuš   SK H.O.P.00:33:43
44.   Konečný   Martin31   Praha 6   PK Triton B00:34:12
45.   Činovská   Lenka31   Klecany   Lenochodi00:35:11
46.   Olšák   Petr22     00:35:31
47.   Ivanovová   Diana31   Říčany - Pacov   PK Triton A00:36:35
48.   Dokoupil   Jan32   Praha 9   Lenochodi00:36:40
49.   Lněničková   Radka30   Praha 9   00:37:34
50.   Plechatý   Radek36   Česká Lípa   KAPCZky00:38:39
51.   Smrčka   Pavel38   Praha 5   SK H.O.P.00:38:56
52.   Pelcová   Marcela34   Brno   KAPCZky00:38:59
53.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.00:41:19
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.