:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

7.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2008

Pořadí běh
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Kotouč   Petr35   Všestary   00:22:18
2.   Piskáček   Pavel27   Jablonec n/Nisou   Vrtule00:22:23
3.   Fröhlich   Jakub30   Praha 6   PK Triton00:24:14
4.   Rolný   David31   Liberec   Vrtule00:24:22
5.   Holý   Luděk38   Praha 9   SK H.O.P.00:24:22
6.   Šrubař   Michal34   Líbeznice   00:24:53
7.   Polák   Miloš29   Praha 4   HK DC-Sklepmistři00:24:56
8.   Trilčová   Jana27   Praha 4   HK DC-Sklepmistři00:25:01
9.   Urban   Jancsi32   Praha 6   PK Triton B00:25:07
10.   Novák   Jan39   Praha 10   00:25:12
11.   Lišková   Adéla32   Praha 6   Soboli z Tacomy00:25:20
12.   Vegricht   Vladimír29   Praha 3   PK Triton00:25:25
13.   Vladíková   Petra31   Praha 4   HK DC-Sklepmistři00:25:53
14.   Havránek   Oldřich29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři00:26:04
15.   Beránek   Petr 27   Liberec   Vrtule00:26:44
16.   Čihák   Petr33   Praha 9   Soboli z Tacomy00:26:49
17.   Liška   Lukáš32   Praha 6   Soboli z Tacomy00:26:55
18.   Zavoralová   Pavla27     Vrtule00:27:49
19.   Suchý   Petr35   Všestary   00:27:56
20.   Knížek   Tomáš32   Praha 5   Smrťákova parta00:27:58
21.   Bureš   Ondřej23   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B00:28:07
22.   Rajmon   Michal46   Praha 5   00:28:09
23.   Macková   Eva29   Praha 6   PK Triton00:28:23
24.   Vyhnálek   Petr40   Mratín   00:28:41
25.   Kratochvílová   Šárka30   Praha 5   Lenochodi00:29:25
26.   Novák   Ondřej30   Praha 3   PK Triton00:29:52
27.   Nováková   Kateřina25   Praha 6   00:30:11
28.   Hejnák   Zdeněk30   Praha 1   PK Triton B00:30:23
29.   Urbánek   Michael66   Praha 7   00:30:33
30.   Kmentová   Václava36     Šlechta00:30:44
31.   Milfait   Romana33   Dolní Břežany   Smrťákova parta00:31:16
32.   Lněničková   Radka29   Praha 9   Soboli z Tacomy00:31:55
33.   Šmejkal   Ondřej26   Praha 8   Šlechta00:32:03
34.   Novák   Jiří63   Praha 6   00:32:05
35.   Sabol   Aleš35   Praha 4   00:32:09
36.   Mazourek   Jan38   Roudnice n/Labem   00:32:12
37.   Slavíček   Roman41   Praha 4   Smrťákova parta00:32:58
38.   Dokoupil   Jan31   Praha 9   Lenochodi00:33:44
39.   Stránský   Jaroslav32   Liberec   Vrtule00:33:45
40.   Kučerová   Klára29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři00:33:54
41.   Roflík   Ondřej37   Praha - Libuš   SK H.O.P.00:34:02
42.   Ivanovová   Diana30   Říčany   PK Triton00:34:04
43.   Dokoupil   Milan36   Sadská   00:34:19
44.   Borovec   Josef30   Praha 5   00:34:26
45.   Hančl   Jan62   Praha 6   00:35:17
46.   Lněnička   Tomáš33   Praha 9   00:35:49
47.   Řápek   Zdeněk35   Praha 8   Lenochodi00:36:09
48.   Obermajer   Jan29     Šlechta00:36:14
49.   Konečný   Martin30   Praha 8   PK Triton B00:37:07
50.   Stolínová   Jaroslava29   Praha 10   00:37:56
51.   Smrčka   Pavel37   Praha 5   SK H.O.P.00:37:58
52.   Skrbková   Petra31   Praha   00:39:55
53.   Šimonková   Alžběta33   Praha 4 - Modřany   00:40:56
54.   Cihelka   Jiří38   Praha 5   SK H.O.P.00:41:31
55.   Hradický   Miroslav58   Horní Bukovina   00:42:02
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.