:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

Číměřský sprinttriatlon - 6.ročník 2007

Pořadí běh
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Rajmon   Michal jr.21   Praha 5   00:15:41
2.   Zajíc   Václav28   Nová Bystřice   Domorodci00:19:40
3.   Tajč   Jan39   Slaný   00:23:28
4.   Knížek   Tomáš31   Praha 5   Smrťákova parta00:23:49
5.   Fröhlich   Jakub29   Praha 6   Dejvičáci00:24:16
6.   Šrubař   Michal33   Líbeznice   Smrťákova parta00:24:20
7.   Šimek   Matouš      Ulambátár00:24:22
8.   Polák   Miloš28   Praha 4   HK. DC00:24:44
9.   Kotouč   Petr34   Všestary   00:24:51
10.   Hrdlička   Jiří33   Jindřichův Hradec   FC Kačleh00:24:58
11.   Tůma   Pavel31   Praha 5   00:25:20
12.   Sekera   Jiří43   Čelákovice   Domorodci00:25:34
13.   Kamas   Michal23   Nová Bystřice   Vojtěši00:25:54
14.   Špitálník   Michal33   Praha 9   00:25:56
15.   Novák   Jan38   Praha 10   00:26:10
16.   Neveselý   David31   Praha 9   00:26:21
17.   Kadlec   Kamil35   Nová Bystřice   Domorodci00:26:22
18.   Fiala   Jaroslav43   Nová Bystřice   Domorodci00:26:22
19.   Šusta   Jan28   Hradec Králové   HK. DC00:26:38
20.   Raška   Marek36   Praha 5   Smrťákova parta00:26:46
21.   Havránek   Oldřich28   Praha 5 - Smíchov   00:26:48
22.   Lácha   Tomáš28   Praha 6   Dejvičáci00:27:09
23.   Šetka   Jiří47   Stráž nad Nežárkou   Vojtěši00:27:18
24.   Princ   David    Praha   00:27:19
25.   Kasl   Jakub35   Praha 2   Smrťákova parta00:27:28
26.   Vegricht   Vladimír28   Praha 3   PK Triton00:27:55
27.   Urban   Jancsi31   Praha 6   Dejvičáci00:28:04
28.   Souček   Ondřej30   Praha 6   Žabiaci00:28:11
29.   Vladíková   Petra30   Praha 4   HK. DC00:28:24
30.   Konvalina   Martin36   Znojmo   FC Kačleh00:29:02
31.   Rajmon   Michal45   Praha 5   00:29:09
32.   Zvolanková   Marta28   Praha   PK Triton00:29:18
33.   Sabol   Aleš34   Praha 4   00:29:45
34.   Macková   Eva28   Praha 6   PK Triton00:29:55
35.   Sedláček   Jaroslav35   Praha   Prague Bikers00:30:07
36.   Šmíd   Pavel41   Příbraz   Vojtěši00:30:38
37.   Urbánek   Michal65   Praha 7   00:30:40
38.   Milfait   Romana32   Dolní Břežany   Smrťákova parta00:31:21
39.   Macek   Jan38   Praha 9   00:32:05
40.   Kukla   Filip30   Praha 10   Žabiaci00:32:06
41.   Musil   Zdeněk37   Nová Bystřice   00:32:42
42.   Drápalová   Lenka25   Praha 4   Ulambátár00:32:52
43.   Novák   Jiří62   Praha 6   00:33:06
44.   Veselý   Roman35   Lesonice   00:33:25
45.   Jeřábková   Lenka26   Kamenná   Ulambátár00:33:50
46.   Dokoupil   Milan35   Sadská   Prague Bikers00:33:58
47.   Kubiková   Nataša33   Praha 4   Žabiaci00:34:11
48.   Kratochvílová   Šárka29   Praha 5   Lenochodi00:34:29
49.   Řápek   Zdeněk34   Praha 8   Lenochodi00:34:33
50.   Dokoupil   Jan30   Praha 9   Lenochodi00:34:33
51.   Kučerová   Klára28   Praha 5 - Smíchov   HK. DC00:34:37
52.   Andres Cerezo   Juan27   Praha 5   Ulambátár00:35:06
53.   Rašková   Kateřina39   Praha 5   Smrťákova parta00:35:22
54.   Pluhař   Milan38   Praha 7   00:35:32
55.   Novák   Ondřej29   Praha 3   PK Triton00:36:29
56.   Konečný   Martin29   Praha 8   00:36:32
57.   Drličiak   Dušan29   Praha 5   PK Triton00:36:32
58.   Mazourek   Jan37   Roudnice n/Labem   00:36:55
59.   Smrčka   Pavel36   Praha 5   SK H.O.P.00:37:04
60.   Řoutil   Zdeněk21   Jihlava   00:37:27
61.   Schwanzer   Robert26   Praha 6   Smrťákova parta00:37:55
62.   Adamcová   Eva28   Praha 6   Dejvičáci00:38:34
63.   Skrbková   Petra30   Praha   Smrťákova parta00:38:45
64.   Roflík   Ondřej36   Praha - Libuš   SK H.O.P.00:39:21
65.   Zíka   Jan37   Praha 6   SK H.O.P.00:40:06
66.   Hořejší   Tomáš    Praha   Prague Bikers00:40:42
67.   Stolínová   Jaroslava28   Praha 10   00:40:59
68.   Šaňák   Radek30   Praha 8   Žabiaci00:41:00
69.   Zitová   Klára36   Liberec   00:42:51
70.   Cihelka   Jiří37   Praha 5   SK H.O.P.00:43:06
71.   Kříž   Zlatomír    Praha   FC Kačleh00:43:08
72.   Šimonková   Alžběta32   Praha 4 - Modřany   00:43:09
73.   Severín   David    Praha   FC Kačleh00:43:16
74.   Hančl   Jan61   Praha 6   01:26:56
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.