:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

Číměřský sprinttriatlon - 5.ročník 2006

Pořadí běh
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Kukla   Filip29   Praha 10   Žabérkovi hoši00:20:46
2.   Toulec   Jan30   Praha 8   00:23:00
3.   Holý   Luděk36   Praha 9   SK H.O.P.00:23:11
4.   Jachno   Lukáš18   Jindřichův Hradec   00:23:11
5.   Markup   Jan30   Praha   Žabérkovi hoši00:23:14
6.   Novák   Petr34   Stráž nad Nisou   00:23:46
7.   Fröhlich   Jakub28   Praha 6   Světáci00:24:38
8.   Novák   Tomáš41   Průhonice   SPMD00:24:59
9.   Kadlec   Kamil34   Nová Bystřice   Domorodci00:25:02
10.   Pánek   Miroslav32   Číměř   Domorodci00:25:09
11.   Novák   Jan37   Praha 10   00:25:52
12.   Havlis   Václav57   Jindřichův Hradec   Domorodci00:25:53
13.   Kučera   Petr34   Č. Budějovice   Pražáci00:26:02
14.   Fiala   Jaroslav42   Nová Bystřice   Domorodci00:26:02
15.   Krejčí   Daniel35   Šestajovice   00:26:04
16.   Vegricht   Vladimír27   Praha 3   Světáci00:26:26
17.   Liška   Lukáš30   Praha 6   Soboly z Tacomy00:26:39
18.   Zavadil   Pavel42   Praha 4   SPMD00:26:46
19.   Hrdlička   Jiří32   Jindřichův Hradec   Cifršpioni00:27:24
20.   Bareš   František48   Praha 4   00:27:57
21.   Fiala   Lukáš19   Nová Bystřice   Domorodci00:28:09
22.   Sekera   Jiří42   Čelákovice   00:28:10
23.   Raška   Marek35   Praha 5   00:28:31
24.   Nováková   Kateřina39   Průhonice   SPMD00:28:36
25.   Knížek   Tomáš30   Praha 5   00:29:06
26.   Hroboň   Pavel38   Průhonice   SPMD00:29:09
27.   Souček   Ondřej29   Praha 6   Žabérkovi hoši00:29:29
28.   Baštová   Irena30   Jindřichův Hradec   00:29:30
29.   Dvořák   Eduard33   Praha 8   Kajmani00:29:38
30.   Sabol   Aleš33   Praha 4   00:30:03
31.   Hašek   David28   Číměř   00:30:27
32.   Beneš   Jiří36   Praha 5   Kajmani00:30:28
33.   Drábik   Michal18   Číměř   00:30:42
34.   Čibera   Ondřej31   Praha 6   Outsiders00:30:48
35.   Němec   David30   Praha 9   Pražáci00:30:54
36.   Novák   Ondřej28   Praha 6   Světáci00:31:02
37.   Urbánek   Michal64   Praha 7   00:31:10
38.   Šmejkal   Ondřej24   Praha 8   SK HROCH00:31:34
39.   Kočík   Matěj32   Praha 10   Kajmani00:31:43
40.   Rajmon   Michal44   Praha 5   00:31:51
41.   Vyhnálek   Petr38   Mratín   Strejdové00:31:54
42.   Pětníková   Radka27   Praha 9   Soboly z Tacomy00:31:55
43.   Dokoupil   Jan29   Praha 9   Lenochodi00:32:16
44.   Klofáč   Karel35   Praha 7   00:32:20
45.   Lácha   Tomáš27   Praha 6   Outsiders00:32:33
46.   Janoušek   Radek18   Praha 5   00:32:44
47.   Drličiak   Dušan28   Praha 5   Světáci00:32:59
48.   Lněnička   Tomáš31   Praha 9   Soboly z Tacomy00:33:09
49.   Mazourek   Jan36   Roudnice n/Labem   Cifršpioni00:33:26
50.   Šaňák   Radek29   Praha 8   Žabérkovi hoši00:33:27
51.   Čiberová   Hana27   Praha 6   Outsiders00:33:58
52.   Kratochvílová   Šárka28   Praha 5   Lenochodi00:33:59
53.   Šachl   Petr52   Číměř   00:34:01
54.   Cihelková   Monika32   Praha 5   SK H.O.P.00:34:01
55.   Pokorný   Pavel33   Praha 4   Kajmani00:34:12
56.   Milfait   Romana31   Dolní Břežany   00:34:26
57.   Lišková   Adéla30   Praha 6   Soboly z Tacomy00:34:28
58.   Veselý   Roman34   Lesonice   00:34:44
59.   Benda   Jiří28   Praha 8   Lenochodi00:34:44
60.   Šinfeld   Miloslav31   Praha 10   00:34:45
61.   Zíka   Jan36   Praha 6   SK H.O.P.00:36:31
62.   Dokoupil   Milan34   Sadská   Cifršpioni00:36:50
63.   Rašková   Kateřina38   Praha 5   00:37:03
64.   Rýdlová   Michaela28   Praha 9   Kajmani00:37:53
65.   Polách   Martin27   Praha 6   Outsiders00:38:18
66.   Denemark   Tomáš33   Praha 9   00:38:59
67.   Zíka   Petr39   Praha 2   Strejdové00:39:13
68.   Roflík   Ondřej35   Praha - Libuš   Cifršpioni00:39:51
69.   Smrčka   Pavel35   Praha 5   00:40:07
70.   Řoutil   Zdeněk20   Lesonice   00:40:14
71.   Barták   Pavel43   Praha 5   Strejdové00:40:28
72.   Činovská   Lenka28   Klecany   Lenochodi00:40:58
73.   Bureš   Michal34   Praha 4   00:41:16
74.   Ducháčková   Kateřina23   Praha 9 - Libeň   Pražáci00:42:33
75.   Roubíčková   Lenka27   Praha 8   00:42:40
76.   Poláchová   Henrieta27   Praha 6   Outsiders00:43:16
77.   Zíková   Markéta31   Praha 8   SK H.O.P.00:43:17
78.   Klas   Martin27   Praha 1   SK HROCH00:44:57
79.   Bělochová   Veronika23   Praha 5   SK HROCH00:51:04
80.   Bílek   František39   Praha 5   Pražáci00:51:12
81.   Cihelka   Jiří36   Praha 5   Cifršpioni00:51:44
82.   Novák   Libor48   Praha 9   00:53:58
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.