:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

Číměřský sprinttriatlon - 3.ročník 2004

Pořadí běh
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Toulec   Jan28   Praha 6   Rychlí šneci00:22:49
2.   Holý   Luděk34   Praha 9   Rychlí šneci00:23:35
3.   Svěráková   Dáša25   Praha 6   Mokrý záda00:25:02
4.   Liška   Lukáš28   Praha 6   Soboly z Tacomy00:25:57
5.   Košík   Martin29   Praha 7   Kajmani A00:27:10
6.   Fiala   Lukáš17   Nová Bystřice   00:27:16
7.   Zábrodský   Radek31   Praha 9   Kajmani B00:28:43
8.   Němec   David28   Nová Bystřice   00:29:27
9.   Klofáč   Karel33   Praha 2   Rychlí šneci00:29:42
10.   Neveselý   David28   Brno   Soboly z Tacomy00:29:43
11.   Novák   Tomáš39   Průhonice   Mokrý záda00:29:52
12.   Novák   Tomáš26     00:30:10
13.   Beneš   Jiří34   Praha 5   Kajmani B00:30:11
14.   Pokorný   Pavel31   Praha 4   Kajmani A00:30:28
15.   Jachno   Lukáš16   Jindřichův Hradec   00:30:31
16.   Brož   Josef31   Praha 1   00:30:47
17.   Vyhnálek   Petr36   Líbeznice   00:31:29
18.   Dvořák   Eduard31   Praha 3   Kajmani B00:32:31
19.   Polách   Martin25   Praha 6   Outsiders00:33:17
20.   Straka   Pavel37   Jindřichův Hradec   00:33:38
21.   Polák   Jan31   Praha 6   Outsiders00:33:55
22.   Rýdlová   Michaela26   Praha 4   Kajmani A00:33:55
23.   Rajmon   Michal42   Praha 5   00:34:38
24.   Kubeš   Michal31   Praha 4   Kajmani A00:34:41
25.   Roflík   Ondřej33   Praha - Libuš   SK H.O.P.00:34:47
26.   Sekera   Jiří40   Čelákovice   00:35:23
27.   Sabol   Aleš31   Praha 4   Soboly z Tacomy00:35:31
28.   Denemark   Tomáš31   Praha 10   Kajmani B00:35:34
29.   Peřina   Jakub29   Praha 8   Mokrý záda00:35:36
30.   Jandura   Jaroslav36   Praha - Letňany   00:35:41
31.   Dokoupil   Jan27   Praha 9   00:35:47
32.   Touchard   Dan    Denver, Colorado   00:35:52
33.   Dvořák   Otakar42   Praha 7   Mokrý záda00:36:48
34.   Dokoupil   Milan32   Sadská   00:36:56
35.   Holmanová   Henrieta25   Praha 6   Outsiders00:37:14
36.   Bureš   Michal32   Praha 4   00:38:08
37.   Bílek   František37   Praha 5   00:39:10
38.   Gayerová   Klára28   Praha 5   00:39:23
39.   Vender   Tomáš29   Praha 4   00:39:45
40.   Sýkora   David29   Roudnice n/Labem   Mokrý záda00:41:17
41.   Smrčka   Pavel33   Praha 5   SK H.O.P.00:41:41
42.   Krčílková   Michaela26   Praha 8 - Karlín   Mišaka00:42:58
43.   Medřická   Šárka29   Praha 9   Mišaka00:45:01
44.   Vacková   Kateřina25   Praha 3 - Žižkov   Mišaka00:45:48
45.   Prouza   Albert41   Praha 6   00:45:49
46.   Jandová   Gabriela25   Praha 6   Outsiders00:46:41
47.   Zíka   Petr37   Praha 2   00:49:47
48.   Cihelka   Jiří34   Praha 5   SK H.O.P.00:51:00
49.   Čejka   Robert34   Poděbrady   00:51:04
50.   Zíka   Jan34   Praha 6   SK H.O.P.00:53:36
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.